Firma Ing. Jany Čechové zajišťuje profesionální instalatérské práce v rámci Moravskoslezského kraje. Zaměřuje se jak na vodoinstalace včetně topení a odpadů, tak klimatizace. Firma klade důraz na dodržení všech technologických postupů, díky čemuž jsou realizované zakázky kvalitní. Samozřejmostí je provedení všech prací v dohodnutých termínech. Firma Vodoinstalace a klimatizace Ing. Jana Čechová pracuje s týmem zkušených řemeslníků, kteří zajistí kvalitní práci přesně podle zadaných požadavků.

Instalatérské práce v oblasti vodo topo plyn

Firma Ing. Jany Čechové se postará o vodoinstalace a instalatérské práce v oblastech voda topení plyn. Zajistí rozvody vody, vodovodního potrubí, odpadů i kanalizace. Postará se také o topenářské práce včetně montáže ústředního topení.

Provádí také práce plynařské. Firma se v oboru instalatérství pohybuje již řadu let a má bohaté zkušenosti. Své služby zajišťuje jak koncovým klientům, tak firmám a organizacím. Pokud hledáte zkušené instalatéry, obraťte se na firmu se sídlem ve městě Odry, která své služby poskytuje v rámci celého Moravskoslezského kraje.

Montáže a opravy klimatizací

Firma provádí také kompletní opravy a montáže klimatizací a vzduchotechniky. Ať už potřebujete renovovat stávající systém, nebo pořídit nové klimatizace, instalatérství se o vše postará. Má zkušenosti s montáží klimatizací mnoha výrobců a v případě potřeby veškeré zařízení a vybavení také dodá. Vše s důrazem na splnění přání a požadavků zákazníka a dodržení stanovených termínů.