Z - TRADE s. r. o. je česká společnost působící na trhu od roku 1992. Obchodní aktivity zahrnují distribuci svíček a doplňků renomovaných světových výrobců a distribuci lepidel předních světových značek.

YANKEE CANDLE® a další interiérové vůně slavných jmen

Naším stěžejním prodejním artiklem jsou parafínové a ostatní svíčky – s nabídkou produktů od předních evropských výrobců – především holandské firmy Bolsius®, německé firmy K.C.B Interlight® a belgické společnosti Spaas®. Spolupracujeme i s dalšími producenty z Velké Británie, Polska, Číny a České republiky. Od roku 2001 jsme výhradním českým distributorem legendární americké značky vonných svíček YANKEE CANDLE® a od roku 2017 také výhradním distributorem vonných difuzérů Millefiori® - renomované značky, která je lídrem interiérových vůní v Itálii. Do našeho portfolia přibyla v roce 2016 také americká značka Enviroscent®, která se specializuje na ekologické vonné tyčinky.

Nejkvalitnější lepidla a tmely

V oblasti lepidel působíme jako oficiální zástupci několika významných zahraničních firem. Jedná se o nizozemského producenta lepidel BISON, německé firmy UHU či japonské firmy ALTECO. Na český trh dodáváme i řadu vlastních lepidel SAMSON.

Sezónní dárkové zboží

Třetí oblastí prodeje je tzv. sezónní zboží, jako jsou dekorace, aromaterapie či lampové oleje. Svůj sortiment každoročně doplňujeme o další skupiny žádaných produktů vhodných pro naše obchodní partnery. V roce 2016 jsme získali do distribuce speciální lampy na rozpouštění vonných svíček Candle Warmers®, jejichž obliba stále roste.

Takto bohatý výběr řadí firmu Z - TRADE mezi české obchodníky s nejširší sortimentní nabídkou v těchto oblastech. Od roku 2011 působíme také na slovenském trhu v zastoupení sesterské společnosti Z - TRADE SK s. r. o.

Autodoprava

V období mimo sezónu (únor až srpen) nabízíme volné kapacity v autodopravě třetím stranám.