​Výkup a prodej bytů před privatizací

Prodej bytu určeného k privatizaci vyžaduje odlišné úkony oproti družstevním bytům nebo nemovitostem v osobním vlastnictví. Stávající nájemník se však může obrátit na specializovanou firmu, která ho celým procesem provede a poskytne odborné poradenství zcela zdarma. Brněnské družstvo MT-factoring má v této oblasti bohaté zkušenosti a nabízí komplexní služby spojené s výkupem a prodejem bytů před privatizací:

  • Uzavření budoucí kupní smlouvy na byt určený k privatizaci
  • Složení zálohy a uhrazení kupní ceny městu
  • Uhrazení dlužných nájmů na bytě
  • Zajištění nového bydlení u města, družstva nebo v nájemním domě
  • Vyplacení odstupného a úhrada nákladů na přestěhování

​Financování privatizace bytového fondu

MT-factoring se postará o vytvoření finančního plánu pro bytová družstva nebo nájemníky na odkup bytového domu nebo bytu s návrhem na financování privatizace. V případě dlužného nájemného závazek uhradí a nájemníka tak oddluží. Zabývá se také návrhy vhodného pojištění u odkoupených nemovitostí.

​Nechte si poradit od zkušených odborníků

Problematika prodeje bytu či bytového domu určeného k privatizaci je obsáhlá. MT-factoring poskytuje odborné poradenství pro nájemníky, bytová družstva i společenství vlastníků zcela zdarma.

​Výkup ostatních nemovitostí

Potřebujete rychle prodat nemovitost, i když je zatížena zástavním právem, exekucí nebo dražbou? Obraťte se na MT-factoring a profesionálové zařídí vše za vás. Ze zkušeností mohou nabídnout vyřízení celé transakce od prvního kontaktu po inkaso kupní ceny za 14-30 dní.