Investujte rozumně do profesního studia, kterým je MBA

img
06. 12. 2023

V současné době je studium MBA stále víc a víc populárnější. Studium přitom není určeno pouze pro zkušené manažery a podnikatele. Hodí se všem, kdo potřebují nové znalosti ověřené praxí a mají zájem o další kariérní posun. Současná situace ukazuje, že peníze je třeba investovat opravdu rozumně a je třeba se zajistit do budoucna. Jednou ze skvělých možností je právě studium MBA.

Důležitou otázkou pro zájemce je, zda chtějí studovat MBA programy kombinovanou formou s osobní účastí na lektorských setkáních, nebo preferují online studium. Školu je třeba pečlivě vybírat s ohledem na obsah vzdělávacích programů a odbornost lektorského týmu, délku studia a nabízené výhody pro studenty. Prestižní Business Institut nabízí obě formy studia, přičemž celkově si lze vybrat z více než 40 programů MBA, BBA, DBA nebo LLM. Jedná se o prestižní školu, která působí na poli manažerského vzdělávání bezmála třináct let. Za tu dobu přivedla k úspěchu více než tisíc absolventů z oblasti podnikání, ale také veřejné správy a zdravotnictví, realit, logistiky, HR, marketingu a PR a dalších.

Kombinovaná forma studia nabízí 19 studijních MBA programů a zahrnuje spojení e-learningu a lektorských setkání, která se realizují formou interaktivních meetingů v prostorách Business Institutu. U online studia má uchazeč na výběr z 18 MBA programů. Studium je určeno časově zaneprázdněným jedincům, ale také všem, kteří vlivem dnešní doby více inklinují k online prostředí. Výuka probíhá čistě on-line formou bez nutnosti osobní účasti na lektorských setkáních. Svým obsahem je online studium naprosto srovnatelné s klasickou kombinovanou formou.

Studujte MBA

Realitní trh je momentální situací hodně zasažen: neustále se nečekaně mění a reflektuje aktuální ekonomickou situaci i celkovou náladu ve společnosti. Pro ty, co se v něm pohybují, přináší příležitost k osobnímu růstu a budování kariéry. Zorientovat se na realitním trhu chce nejen čas, ale i praxi a znalosti. Důležité je sledovat dění ve světě realit a sebevzdělávat se.

Program MBA Real Estate pro náskok před konkurencí

Pracovníci realitního trhu musí disponovat odbornými znalostmi a umět proniknout do konkurenčního prostředí za nepřetržitého sledování vývoje trhu a trendů. Znalosti a vzdělání získají na Business Institutu, který nabízí studijní program MBA Real Estate s přednáškami a e-learningem. Přihlásit se mohou nejenom realitní makléři, ale také i odborníci z oblasti realit i ostřílení majitelé a zástupci realitních kanceláří, stavebních společností a facility managementu.

Ptáte se jak začít? Podmínkou přijetí ke studiu MBA je ukončené vysokoškolské vzdělání (minimálně bakalářský stupeň vzdělání) nebo odpovídající manažerská praxe. Po podání online přihlášky a přijetí ke studiu dostane student přístup do unikátní e-learningové platformy, jejímž prostřednictvím řeší všechny studijní záležitosti a komunikuje se studijním oddělením i jednotlivými lektory. Investujte rozumně. Investujte do studia MBA na Business Institutu.Napsat komentář: Investujte rozumně do profesního studia, kterým je MBA

RE: Investujte rozumně do profesního studia, kterým je MBA

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.