Kvalitní provedení izolace je v případě všech plochých střech zásadní. Zajistí maximální funkčnost, ochranu proti zatékání i při vydatných srážkách a dlouhodobou životnost. Své o tom ví firma Jiřího Hickla, která se na oblast izolatérství dlouhodobě zaměřuje. Kromě izolací plochých střech provádí také izolace teras, balkonů, zahradních jezírek i bazénů. Zákazníkům zajistí také jejich rekonstrukce na klíč, a to včetně dodávky a montáže všech potřebných klempířských prvků. Působí zejména ve Středočeském a Ústeckém kraji, v případě zájmu však poskytne své služby i zákazníkům z jiných lokalit.

Foliové a asfaltové systémy

Jiří Hickl používá pro izolování různých stavebních konstrukcí foliové hydroizolace a asfaltové pásy, které zajistí vysokou úroveň ochrany a dlouhodobou životnost. Při práci využívá jen materiály vysoké kvality od ověřených výrobců, které jsou zárukou precizního provedení izolace. Firma spolupracuje s nejvýznamnějšími dodavateli střešních izolací v České republice. Soustavně se v oboru vzdělává, zná nemodernější technologické postupy i špičkové materiály, které ve svém odvětví nemají konkurenci.

Opravy střech, teras i garáží

Kromě samotných montáží izolačních systémů se firma Jiřího Hickla zaměřuje také na drobné opravy plochých střech a jejich pozáruční servis. Po domluvě vám opraví střechu, balkon, terasu i garáž. Navrhne nejvhodnější a cenově nejvýhodnější řešení vaší rekonstrukce nebo opravy, díky které vám budou konstrukce bez problémů sloužit mnoho dalších let.

Firma provádí také opravy a rekonstrukce zahradních jezírek nebo vnitřních i venkovních bazénů. I v této oblasti má mnohaleté zkušenosti a veškeré práce provádí s ohledem na přání a požadavky zákazníků. Pokud hledáte ve Středočeském nebo Ústeckém kraji spolehlivou firmu, která zajistí opravy, rekonstrukce i kompletní provedení izolatérských prací, obraťte se na Jiřího Hickla.