Trh s nemovitostmi je velmi nepřehledný a rozmanitý a jestliže se chystáte prodat jakoukoliv nemovitost, obraťte se na odborníky. Najít vhodného kupce, který zaplatí za vaši nemovitost dohodnutou cenu, může být někdy složité. Navíc celý proces prodeje doprovází mnoho administrativních náležitostí, jako jsou například komunikace s advokáty kupujícího, sepsání různých smluv (rezervační, kupní, zřízení věcného břemene) nebo včasné podání vkladu na katastr nemovitostí. Profesionální realitní makléř se postará o problémy, které by mohly při prodeji nemovitosti vzniknout.

Realitní kancelář vyniká osobním přístupem ke klientům

Prodávání nemovitostí není pro většinu lidí denním chlebem. Jedná se o důležité životní rozhodnutí, jehož výsledek podstatně ovlivní další život. Při sjednávání prodeje je tedy dobré jednat se spolehlivým, zkušeným a příjemným člověkem, který vás uklidní a dodá jistotu, že postupujete správně.

Reference klientů potvrzují profesionální realitní služby

Jan Kubeš se pro své klienty snaží vždy udělat maximum. Ať už se jedná o co nejvýhodnější zhodnocení jejich nemovitosti nebo o nalezení vhodné nové nemovitosti, ve které budou spokojení. Za svou praxi prodal více než 150 nemovitostí a průměrně je zhodnotil o 15 %. Reference jeho klientů jen potvrzují, že se jedná o usměvavého mladého muže, který ví, co dělá.

Jestliže hledáte kupce na nemovitost, obraťte se na realitní kancelář

Regionální realitní kancelář Jana Kubeše disponuje širokým okruhem poptávajících. Nemovitost se prodá rychle také díky kvalitní inzerci na předních webech a poutačům přímo v místě nemovitosti. Nejčastěji se jedná o nemovitosti v okresech České Budějovice a Jindřichův Hradec. Součástí služeb realitního makléře je také realitně-investiční poradenství, výkup nemovitostí v podílovém spoluvlastnictví nebo uschování kupní ceny do doby zapsání převodu nemovitosti. Spolehlivě bude zajištěna také veškerá administrativní podpora včetně ověřování podpisů nebo i komunikace s bankami.