Jan Pečenka: deratizace, dezinfekce, dezinsekce, okr. Tábor

Potřebujete rychle zajistit deratizaci, dezinfekci či dezinsekci u vás doma, ve firmě či průmyslových prostorách? Obraťte se na zkušeného deratizátora Jana Pečenku, který v oboru působí již více než 20 let.

Jan Pečenka využívá při práci kvalitní stroje a chemické přípravky, které zajistí rychlou a bezpečnou likvidaci škůdců i plísní s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí. Má za sebou odborné zkoušky způsobilosti DDD i mistrovský kurz. Své služby poskytuje především na území okresu Tábor.

Deratizace, dezinfekce a dezinsekce v potravinářství

Deratizační firma Jana Pečenky se specializuje na deratizace v potravinářství. Po úvodní konzultaci představí nejvhodnější a nejrychlejší způsoby deratizace, dezinfekce a dezinsekce. Při práci plně respektuje soukromí svých klientů a klade důraz na maximální diskrétnost.

Ať už u vás doma či ve firmě škodí hlodavci, nebo se potřebujete zbavit plísní a choroboplodných zárodků, obraťte se na deratizační firmu. Veškeré služby jsou provedeny rychle a precizně s ohledem na přání a požadavky klientů.

Hubení sršních hnízd i štěnic

Objevily se u vás sršní hnízda, ze kterých jde strach? Obraťte se na Jana Pečenku, který zajistí jejich rychlé a bezpečné odstranění. Firma provádí také likvidaci štěnic a dalšího hmyzu, kterého se bez odborného zásahu deratizátora nezbavíte.

Provozní doba: denně od 7:00 do 19:00 hodin

Hubení škůdců v domácnostech i provozovnách Asana Control Zlín se specializuje na deratizace, dezinsekce a dezinfekce v potravinářských, zemědělských, zdravotnických provozech i v soukromé sféře. Zbaví vás všech druhů škůdců od hmyzu přes hlodavce až po nežádoucí mikroorganismy a poskytnou odborné poradenství. Asana Control sídlí ve městě Zlín, ale své služby poskytuje i v širokém okolí.

Rychlá a kvalitní deratizace, dezinfekce a dezinsekce Nový Jičín

Dvořákova 327/35, 741 01 Nový Jičín
+420 603 509 742
Trápí vás v domě nebo na chatě nechtěný host v podobě hlodavců, sršňů, švábů nebo mravenců? Alois Kresta a jeho firma se specializuje na deratizace, dezinfekce i dezinsekce ve městě Nový Jičín i přilehlém okolí. Firma se rychle a kvalitně zbaví veškerého obtížného hmyzu, hlodavců i mikroorganismů, které vám znepříjemňují život. Deratizace hlodavců ochrání hlavně vaše zdraví Pokud se u vás v domě nebo na pracovišti vyskytují hlodavci, deratizace od firmy Aloise Kresty je pro vás nejlepším řešením. Ochranné a ohniskové hubení ochrání především vaše zdraví i škody na majetku. Hlodavci totiž mohou přenášet závažné nemoci jako je leptospiróza nebo žloutenka. Kromě přímého zásahu se doporučuje preventivní deratizace, a to dvakrát ročně - na jaře, kdy je větší populační exploze hlodavců a na podzim, kdy se stahují do tepla za potravou. Hubení hlodavců se provádí ve městě Nový Jičín jak v rodinných domovech, chatách, tak i v kanalizačních sítích. Dezinfekce ubytoven, kasáren i zdravotnických zařízení Dezinfekce nebezpečných a zákeřných mikroorganismů se provádí za pomocí fyzikálních i chemických postupů. Hlavním cílem je přerušit cestu nákazy od zdroje až přímo ke člověku. V ubytovnách, zdravotnických zařízeních nebo kasárnách se ochranná dezinfekce provádí jako součást komplexních hygienických opatření. Provádí se několika způsoby, jako je ošetření, ponoření či postřik. Dezinsekce otravného a nebezpečného hmyzu U firmy Aloise Kresty si můžete objednat také dezinsekci veškerého hmyzu, který znepříjemňuje váš život. Nejčastěji se u klientů vyskytují štěnice, švábi, červotoči, moli, sršni a blechy. S hmyzem i členovci si dokáže firma bez problémů poradit. Ke zjištění účinnosti dezinsekce se využívají lepové pasti, pásy i feromonové lapače. Po zásahu firmy se již nemusíte obávat o zdraví své i blízkých. Váš domov bude opět zdravý, čistý a bezpečný.

Luděk Zapletal: účinná deratizace, dezinsekce i dezinfekce, Olomouc

tř. Svornosti 1177/57, 779 00 Olomouc
+420 603 142 863
  Objevili se u vás škůdci, nepříjemný hmyz nebo plísně? O důkladnou profesionální deratizaci se postará Luděk Zapletal se sídlem v krajském městě Olomouc, který provádí i dezinsekce a dezinfekce a řadu dalších služeb pro úklid a čistotu vašeho domova nebo jiného objektu. V restauračních zařízeních se postará o sanitaci pivního vedení. Součástí poskytovaných služeb je také odborné poradenství. Deratizace a dezinsekce, která vás zbaví škůdců Luděk Zapletal si poradí se všemi druhy škůdců. Provádí deratizace, tedy hubení krys a dalších hlodavců. Postará se za vás i o nejrůznější druhy obtížného hmyzu, tedy o provedení dezinsekce. Používá více druhů přípravků tak, aby účinkovaly co nejlépe právě v podmínkách vašeho domova, firmy nebo zemědělského objektu. Veškeré hubení provádí v souladu s přísnými normami a zákony. Hlodavci ale nejsou jedinými zvířaty, která vás mohou potrápit. Holubi přenáší nemoci a znečišťují okolí trusem. To vyřeší holubí zábrany, které také Luděk Zapletal nabízí. Efektivní dezinfekce od firmy z města Olomouc V domech, bytech, ale i v jakýchkoli jiných objektech se můžou vyskytovat plísně, houby a jiné zdraví nebezpečné organismy. Luděk Zapletal vás jich pomocí moderní dezinfekce zbaví rychle a důkladně. K hubení nejrůznějších druhů plísní a hub používá účinné, ale k okolí šetrné prostředky. Samozřejmostí je dodržování všech přísných norem, které s dezinfekcí souvisí. Provede pro vás také úklid sklepů a půd. Firma pochází z města Olomouc, ale vyjíždí i do okolních měst a obcí v kraji. Deratizace Olomouc
Již více než 20 let se společnost Jiří KOKRDA - DDD, s.r.o. specializuje na oblast deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Veškeré práce jsou realizovány dle platných technologických postupů schválených MHS. Společnost je schopna provádět deratizace, dezinsekce a dezinfekce už do 48 hodin od telefonické či písemné objednávky. V případě potřeby poskytne své služby i o víkendech a svátcích. Součástí poskytovaných služeb je čištění fasád, vyklízení objektů či aplikace protipožárních postřiků. Práce zajišťuje především na území Brna, Břeclavi, Hodonína, Znojma, Blanska, ale také v Praze. Deratizace, dezinsekce a dezinfekce všech objektů Společnost Jiří KOKRDA - DDD, s.r.o. zajišťuje profesionální deratizace, dezinsekce a dezinfekce v objektech všech typů. Postará se řešení problémů v budovách občanské vybavenosti, nájemních a rodinných domech, ale také ve školách, ubytovacích zařízeních či stravovacích a průmyslových objektech. V rámci deratizace využívá speciální jedové nástrahy, které splňují přísné normy. V krátkých lhůtách se postará také o likvidaci hmyzu. Nejčastěji provádí dezinsekce od švábů, rusů domácích, mravenců, komárů, vos, blech a podobně. Dezinsekce provádí ve stejném rozsahu jako deratizace. Pro zvýšení účinnosti se provádí po 4 až 6 týdnech opakování akce, kterou se dosáhne úplné likvidace včetně nově narozených jedinců z nakladených vajíček. Společnost zajistí také odbornou dezinfekci různých prostorů, které zbaví choroboplodných zárodků i plísní. V Brně a dalších zmíněných lokalitách provádí také asanaci zdiva. Vyklízení objektů a čištění fasád Kromě deratizace, dezinsekce a dezinfekce provádí společnost Jiřího Kokrdy i řadu dalších služeb. Po domluvě se zákazníkem se postará o vyklízení objektů, provede čištění fasád či aplikaci protipožárních postřiků. Má také zkušenosti s odchytem koček, likvidací plevelů a travin, ochranou proti dřevokazným škůdcům či ochranou budov proti ptactvu.

6 tipů na luxusní nábytek z epoxidové pryskyřice

Mě hrozně moc pomohl tento návod na výrobu stolu z epoxidové pryskyřice. Pěkně krok za krokem, takže jsem se a...

Peřiny z umělých vláken ocení hlavně alergici

Doma jsme jednu dobu byli všichni stále nemocní, u dětí se postupně rozvíjela alergie atp, nebylo to úplně nej...

Nůž sekačky ovlivní kvalitu sečení. Víme, jak jej vybrat

Jen chci informovat, že se na trhu s noži objevil nový hráč, česká firma ABBECON. Vyrábějí nože na jakýkoliv t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...