Hledáte v Praze lukrativní místo pro vaši kancelář? Pronajměte si moderní kancelářské prostory v administrativním centru Jana Towers, které se nachází v klidné čtvrti Prahy 4 Braník. Společnost Jana Towers a.s. zajišťuje pronájem kancelářských prostorů a stará se také o související služby včetně údržby budovy. K dispozici jsou jak velké, tak malé kanceláře, které jsou ideální volbou pro začínající podnikatele.

Pronajměte si kancelář v klidné lokalitě Prahy 4

Kanceláře v administrativním centrum Jana Towers jsou skvělou volbou pro zavedené, nové i vznikající firmy. Centrum se skládá ze 4 monumentálních věží. Výhodou objektu je její strategické umístění. Společnosti, které zde sílí, oceňují zejména dobře fungující infrastrukturu a skvělé dopravní spojení.

Cílem společnosti Jana Towers a.s. je poskytování kvalitního a příjemného zázemí pro své zákazníky. Společnost usiluje zajištění všech potřebných služeb, které podporují jejich obchodní činnosti a pomáhají jim na cestě za úspěchem.

Pronájem kanceláří již od 20 m2

V nabídce společnosti Jana Towers naleznete různé typy kancelářských prostorů. Jejich velikosti začíná již na 20 m2. Právě ty jsou skvělou volbou pro začínající podnikatele. Kromě malých jednotlivých kanceláří jsou k dispozici i velké prostory, a to včetně dvou nebo tří kanceláří spojených dohromady. Pro podnikatele, kteří potřebují opravdu velké kancelářské prostory, jsou v administrativním centru v Braníku k dispozici i kanceláře o rozloze přesahující 170 m2.

Pestrý výběr služeb pro zákazníky

Společnost Jana Towers staví svou strategii na dobrých nájemních vztazích, managementu a vynikajících službách. Máte jedinečnou možnost zařídit si svou kancelář přesně podle přání a potřeb. Využít můžete i profesionálních služeb mnoha odborníků. Všechny kanceláře jsou vybaveny připojením k telefonní a internetové síti. K dispozici je recepční služba, která je v provozu 24 hodin denně a je napojena na kamerový systém. V areálu společnosti je zajištěno i parkování, které může být po domluvě zahrnuto do nájemní ceny. V prostorách centra se nachází i kantýna/ restaurace Jídelna srdcovka, která nabízí každý den výběr z několika druhů různých pokrmů za výhodné ceny.