Stavební firma Jaroslav Benc, s.r.o. se sídlem v obci Vatín (okr. Žďár nad Sázavou) disponuje těžkou stavební technikou, se kterou provádí zemní, výkopové, jeřábnické a další práce. Společnost zajišťuje své služby zákazníkům z řad fyzických i právnických osob, a to při realizacích rodinných domů, průmyslových objektů, komunikací i terénních úprav. Společnost klade důraz na dodržování předem smluvených termínů a kvalitní zajištění požadovaných prací ve stanoveném rozsahu. Tým firmy tvoří zkušení řidiči a řemeslníci, kteří mají se stavebními pracemi různého typu bohaté zkušenosti.

Zemní a výkopové práce

Jednou z oblastí, na které se firma Jaroslav Benc, s.r.o. specializuje, jsou zemní a výkopové práce. K dispozici má řadu nákladních vozidel, rypadel, bagrů a další těžké techniky, se kterou je schopna provést takřka jakýkoliv typ výkopových prací. Ať už potřebujete zajistit výkop pro základy domu, výkopy pro jímky nebo bazény, nebo třeba terénní úpravy na zahradě, obraťte se na zmiňovanou firmu. Společnost v minulosti realizovala řadu zakázek i pro jiné stavební firmy, developerské společnosti či průmyslové závody. Své služby ráda poskytne také vám.

Práce autojeřábem a zdvihací plošinou

Součástí vozového parku společnosti Jaroslava Bence je mimo jiné také autojeřáb AD20, který je určený pro stavební a montážní práce v těžkém terénu. Toto mobilní jeřábové zařízení nachází využití na stavbách při přepravě a přemísťování těžkého stavebního materiálu, ocelových konstrukcí i technologických celků.

Firma má k dispozici také zdvihací plošinu AVIA, která je vhodná pro provádění prací na výškových objektech. Na stavbě nahradí lešení i žebříky. Potřebujete zajistit práce na zdvihací plošině? Kontaktujte zmiňovanou firmu a domluvte se na individuálním postupu spolupráce.

Realizace montovaných hal

Společnost Jaroslava Bence se sídlem v obci Vatín má bohaté zkušenosti i s realizacemi montovaných a ocelových hal i konstrukcí. Díky vlastní těžké technice dopraví veškerý materiál na místo stavby a zajistí i montáž. Pomůže vám s realizací nové průmyslové haly, velkoobchodu, skladu, výrobny či jakékoliv jiné velkokapacitní stavby.