Plánujete výměnu plastových oken či dveří a hledáte profesionální firmu, která se o vše postará? Obraťte se na firmu Jiřího Novotného z města Tábor s dlouholetými zkušenostmi a mnoha spokojenými zákazníky. Jiří Novotný se nespecializuje pouze na prodej, ale také na montáž plastových oken a plastových dveří. V neposlední řadě realizuje montáže žaluzií, parapetů i sítí proti hmyzu.

Kompletní výměna plastových oken a dveří bez starostí

Výměna plastových dveří či oken může přinést celou řadu starostí. Přemýšlíte, jaká okna byste si vlastně měli pořídit? A co budete dělat s těmi starými? Táborská firma Jiřího Novotného se o vše postará. Pomůže vám s výběrem, provede montáž i úklidové práce. Nabízí kompletní služby v oblasti prodeje a montáže plastových oken a dveří. Vzorková kancelář centrum univerzita Tábor, Vančurova 2904, ( 4.patro, 5. nadzemní podlaží ), číslo dveří 504

Vyberte si okna na míru. Personál firmy vám ochotně poradí

Navštivte kamennou prodejnu v Táboře, případně kontaktujte někoho ze zaměstnanců telefonicky či prostřednictvím e-mailu. Personál prodejny vám ochotně poradí a zodpoví všechny dotazy. Zaměstnanci udělají vše pro to, aby vyhověli vašim potřebám a požadavkům. Díky tomu naleznete řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat. Samotná výměna oken a dveří proběhne v předem stanovený den a čas podle vašich možností a požadavků.

Plastová okna, dveře i žaluzie

Výběrem a nákupem plastových oken nebo dveří však nabídka služeb firmy Jiřího Novotného rozhodně nekončí. Zaměstnanci firmy vámi zakoupené produkty připraví a následně je dopraví až k vám domů, kde je kompletně namontují. Nejprve odstraní stará okna, a to včetně likvidace, takže se nemusíte bát, že by vám překážela v domě. Po odstranění starých oken se pracovníci firmy postarají o montáž nových oken či dveří. Součástí instalace jsou také související zednické práce.