Jiří Štefek: autobusová doprava JAPARCAR, Frenštát pod Radhoštěm

Firma JAPARCAR pod vedením Jiřího Štefka se zabývá autobusovou i nákladní dopravou v České republice i na Slovensku. Sídlí ve městě Frenštát pod Radhoštěm a byla založena již v roce 1989. Autobusová doprava JAPARCAR má v současné době k dispozici 17 moderních autobusů, některé z nich mají i možnost připojení tažného zařízení pro přepravu kol nebo lodí.

Vnitrostátní i mezinárodní autobusová doprava

Potřebujete zajistit vnitrostátní či mezinárodní dopravu autobusem? Obraťte se na firmu JAPARCAR, která zajistí dopravu kvalitními a pohodlnými autobusy. Ty využijete k zájezdům v tuzemsku i do zahraničí, a to na poznávací či pobytové zájezdy, školní výlety i různé cesty pro organizace a firmy.

V případě potřeby zajišťuje firmy Jiřího Štefka také linkovou přepravu. O přepravu osob se stará tým profesionálních řidičů, kteří mají s řízením autobusů bohaté zkušenosti. Užijte si pohodovou a ničím nerušenou cestu v rámci České republiky, Slovenska i vzdálenějších destinací.

Přeprava moderními autobusy

Cílem firmy JAPARCAR je zprostředkování autobusové přepravy vysokého standardu. Tu zajišťuje s využitím 17 moderně vybavených autobusů, které uspokojí i náročnější klientelu. Ve vozovém parku naleznete autobusy značek Renault, Karosa, Man a Iveco. Některé z nich jsou vybaveny přípojným zařízením, díky kterému je přeprava kol či lodí bezproblémová.

Nákladní doprava a stěhovací služby

Kromě kvalitní autobusové dopravy se firma z Frenštátu pod Radhoštěm postará také o zajištění nákladní dopravy. Firma přepraví váš náklad rychle, spolehlivě a za dobrou cenu. Zajišťuje dopravu různých materiálů (sypkých hmot, paletového zboží, kusových zásilek) s využitím vozidel o různé hmotnosti a objemu ložných ploch.

Nákladní dopravu zajišťuje firma JAPARCAR především na území České a Slovenské republiky. Kromě toho nabízí i veškeré stěhovací služby, které využijete při stěhování bytů, domů i firem. Postará se o stěhování těžkých břemen, klavírů či trezorů.

Spolehlivá autobusová doprava Alojz Adámek

Šumice 81, 671 75 Loděnice u Moravského Krumlova
+420 606 334 222
Autodoprava Alojz Adámek se již řadu let zabývá autobusovou dopravou, a to vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravou. Mezi klienty patří nejen firmy a kanceláře, ale také školy nebo soukromé osoby. K dispozici jsou spolehlivé a bezpečné značky autobusů, stejně jako profesionální řidiči s mnohaletými zkušenostmi. Luxusní autobusová doprava pro firmy i školy Autodoprava zajišťuje svým klientům luxusní autobusovou dopravu po celé České republice. S autobusovou dopravou si můžete v klidu a bez starostí naplánovat školní výlet, firemní akci nebo si s přáteli a rodinou vyjet na dovolenou. Kromě klasických autobusů je k dispozici také minibus pro přepravu menšího počtu osob. Všechny autobusy jsou luxusně vybaveny. Během cest se můžete podívat na LCD monitorech na váš oblíbený film, vychutnat si skvělou kávu nebo si sklopit sedadla a nerušeně odpočívat. Mezinárodní autobusová doprava Autodoprava Alojz Adámek poskytuje své služby také cestovním kancelářím, které hledají bezpečnou a kvalitní autobusovou dopravu pro své klienty. V nabídce je také spolehlivá mezinárodní autobusová doprava zahrnující luxusní odpočinek a bezpečnou přepravu do vaší destinace. Samozřejmostí jsou autobusy vybavené WC, ledničkou i opěrkou na nohy. Mezinárodní autodoprava i ta vnitrostátní nabízí autobusy až pro 51 cestujících. Bezpečná a kvalitní autobusová doprava Alojz Adámek má k dispozici bezpečné a kvalitní autobusy značek Renault, DAF i Karosa. Objednat si můžete také minibus značky Mercedes. Všichni zaměstnaní řidiči autobusové dopravy podstupují pravidelné lékařské prohlídky a školení. Řidiči autobusů mají bohaté a mnohaleté zkušenosti s autobusovou dopravou, především jsou ale vstřícní, milí a ochotní vám vždy pomoci a vyjít vstříc. Hlavním krédem autobusové dopravy je spokojený klient a bezpečná cesta.
Chtěli byste strávit příjemné chvilky s rodinou nebo se svým partnerem či kamarády v zahraničí? Svěřte svou dovolenou do rukou renomovaných cestovních kanceláří. Dovolená u moře i poznávací zájezdy se však dají sehnat za různé ceny, které se rychle vyvíjí. Využijte služeb firmy UNAGI s.r.o., která nabízí k prodeji poznávací zájezdy i dovolené od českých a německých renomovaných kanceláří. Společnost pomůže s výběrem, provede vás celým procesem pořízení a najde dovolenou za nejnižší cenu. Dovolená u moře v Evropě i po celém světě Láká vás dovolená u moře, ale nevíte, pro jakou cestovní kancelář se rozhodnout? Pokud navštívíte internetové stránky společnosti UNAGI, objevíte řadu zájezdů a pobytových i rekreačních výletů po celém světě. Webové stránky fungují jako katalog zájezdů, který je přehledně seřazen podle různých parametrů včetně destinací, typu hotelů i cenové nabídky. Firma zprostředkuje i prodej letenek, eurovíkendy a další produkty od cestovní kanceláře dle vlastního výběru. Poznávací zájezdy Dovolená u moře vás příliš nepřitahuje, ale rádi poznáváte nová místa a trávíte volné dny aktivně? Právě pro vás jsou ideální poznávací zájezdy, které nabízí mnohé cestovní kanceláře. Vyznat se v jednotlivých produktech ale nemusí být nejsnazší. Pokud se obrátíte na společnost UNAGI, poznávací zájezdy s vámi projde a společně vyberete nejzajímavější a cenově nejdostupnější variantu.  Dovolená bez starostí – pomoc s výběrem i nákupem Internetový katalog je přehledný a najdete v něm cestovní kanceláře z ČR i Německa. Nákup zájezdu je rychlý a intuitivní. Pokud budete přece jen potřebovat pomoc a asistenci, firma UNAGI vám s výběrem a nákupem poradí. Dovolená u moře bude nádherným zážitkem bez jakýchkoliv starostí. Nespoléhejte se na nabídku jedné cestovní kanceláře, srovnejte si řadu produktů a vyberte nejlepší zájezdy a dovolené.

Heling, s.r.o.: informační portál INFOGLOBE.CZ o cestování a výletech

Jirčanská 192/12, Praha 4 - Libuš
+420 277 000 261
  Společnost Heling vznikla v roce 2007 s hlavním cílem vytvořit informační portál o cestování a volnočasových aktivitách v rámci ČR a Evropy. Vznikl tak projekt INFOGLOBE.CZ, který přináší informace o známých i méně známých místech, které stojí za navštívení. Portál přináší přehled o možnostech sportovních aktivit, ubytování a dalších službách.

Apollo Service Agency, s.r.o.

Řipská 13a, 627 00 Brno
542218389
Apollo Service Agency, s.r.o.

Uzení kuřat - když drůbeží maso není nudné

Zkuste kuře vykostit, potrit pastou ze soli a česneku a nalozit na 3 dny do laku . Potom z kuřete udělejte rol...

Co všechno můžete usušit v sušičce na ovoce

V sušičce sušíme šípky, bylinky, houby. Dnes zkusím jabka. Oloupu slupku, protože posledně jsme zjistili, že t...

Jak zařídit dětský pokoj? Pracujte chytře s prostorem, barvami i kreativními doplňky

Krásný článek, já jsem nikdy neměla tak kreativního ducha, když jsem zařizovala pokoj pro staršího syna. Teď p...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...