Hledáte v okrese Kolín zkušeného instalatéra či topenáře, který se postará o opravy a realizace v krátkém termínů a za přijatelnou cenu? Pak se obraťte na firmu Jiřího Vepřeka se sídlem v Nové Vsi, která má v oblasti instalatérských a topenářských prací mnohaleté zkušenosti. Po domluvě se postará o opravy různého charakteru, zajistí realizaci nových rozvodů vody, montáže domovních rozvodů a další související práce.

 

Instalace topných systémů

Jednou z oblastí činností Jiřího Vepřeka jsou profesionální topenářské práce, mezi které patří zejména realizace topných systémů. Firma se postará o kompletní návrh a realizaci podlahového vytápění, montáž elektrického kotle či montáž kompletního otopného systému včetně radiátorů, termostatických hlavic či oběhových čerpadel. Firma se po domluvě postará také o instalaci kotlů na tuhá paliva a jiných zdrojů vytápění. Své služby poskytuje na rekonstrukce i novostavby a zabývá se také odstraňováním závad a havarijní službou.

Instalatérské práce v okrese Kolín

Kromě topenářských prací se firma Jiřího Vepřeka zaměřuje také na práce instalatérské. Má bohaté zkušenosti s kompletní realizací domovních rozvodů, opravami vodovodního potrubí nebo rekonstrukcemi kanalizace. Instalatér se postará o montáže vodoměru, výměnu vodovodních baterií či instalaci a opravy sanitární techniky. Potřebujete vyměnit umyvadlový sifon, opravit splachování toalety nebo nainstalovat novou sprchovou hlavici? Obraťte se na instalatéra z Nové Vsi.

Odborné konzultace a poradenství

Instalatér a topenář Jiří Vepřek se kromě provádění odborných prací zaměřuje také na poskytování konzultací a poradenství. V případě zájmu vám poradí s výběrem nového otopného systému, doporučí ideální postup při instalaci nové kanalizace nebo domovních rozvodů, pomůže i s výběrem koupelnového vybavení. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru zná ověřené postupy, které si pochvaluje velké množství spokojených zákazníků z celého okresu.