Jiří Zítka

Jiří Zítka provádí tesařské a zednické práce. Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Zhotovení altánů, pergol, venkovních stání, venkovních teras, balkónového zastřešení, garážových stání, dřevěných stropů. Nabízí rekonstrukce a opravy střech pro všechny typy staveb: rodinné domy, užitkové budovy a další.

Tomáš Musil: sádrokartonářské a zednické práce, Veverská Bítýška

Nový Dvůr 597, 664 71 Veverská Bítýška
+420 606 102 601
  Řemeslník Tomáš Musil má mnohaleté zkušenosti s různými stavebními pracemi. Zaměřuje se na zednické a sádrokartonářské práce a poradí si i s netypickými a náročnými zakázkami. Firma Tomáše Musila sídlí ve Veverské Bítýšce, zednické a sádrokartonářské práce provádí v širokém okolí včetně Brna. Ať už vás čeká realizace novostavby, nebo potřebujete zajistit rekonstrukci bytového jádra, obraťte se na profesionálního řemeslníka.
Pavel Varaďa provozuje v Pašovicích u Uherského Hradiště stavební firmu, která se zaměřuje na veškeré zednické a obkladačské práce. Ať už vás čeká novostavba, nebo rekonstrukce, svěřte práce do rukou zkušených řemeslníků, kteří mají v oboru mnohaleté zkušenosti. Pavel Varaďa se na zednické a obkladačské práce specializuje již řadu let. Pomůže také s výběrem a dodávkou stavebního materiálu. Součástí poskytovaných služeb je také odborné poradenství a konzultace. Obkladačské práce Jednou z hlavních specializací stavební firmy Pavla Varadi jsou obkladačské práce. Firma má bohaté zkušenosti s montáží keramických obkladů a dalších typů všech formátů. Postará se také o zhotovení dlažby v jakémkoliv interiéru i exteriéru. Pavel Varaďa vám pomůže i s výběrem konkrétního materiálu s ohledem na požadované vlastnosti. Součástí služeb je také zhotovení návrhu, kalkulace potřebného materiálu i finální úklidové práce. Stavební firma z Uherského Hradiště zajistí pokládku dlažby i montáž obkladů precizně a v předem stanoveném termínu. Zednické práce Další oblastí, na kterou se Pavel Varaďa zaměřuje, jsou všechny zednické práce. Postará se o realizace vnitřních i venkovních omítek, realizuje také cementové potěry, zámkové dlažby, stavební úpravy či zateplování budov. Postará se o výstavbu stěn, zapravení poškozených omítek i zhotovení sádrokartonových konstrukcí. Součástí poskytovaných zednických je kompletní dodávka materiálu. Pavel Varaďa se zaměřuje také na pokládku všech typů podlah – PVC, vinyl i plovoucích podlah. Rekonstrukce bytových jader Plánujete kompletní rekonstrukci svého bytu v Uherském Hradišti nebo přilehlém okolí? Firma pana Varadi provádí také kompletní rekonstrukce bytových jader. V krátkém časovém horizontu se postará o modernizaci a rekonstrukci bytového jádra tak, aby odpovídalo současným standardům. Firma v minulosti realizovala již řadu přestaveb bytů a své služby zajistí také vám.

Václav Bulíček, Počátky: poctivé zednické práce a zateplování fasád

Počátky 539, 394 64 Počátky
+420 728 228 684
Najít kvalitního řemeslníka na zednické práce není v dnešní době snadné. Zednictví Václava Bulíčka je tou správnou volbou pro stavbu a rekonstrukci vašeho domu pro Počátky a okolí. Václav Bulíček poskytuje pečlivé a spolehlivé zednické práce všeho druhu. Pro váš dům zajistí novou fasádu v celé podobě. Fasáda je vizitkou bydlení, protože odráží venkovní vzhled domu, a tak si žádá kvalitní zpracování. Zateplování fasád pro úsporu energie Firma se postará o zateplování, ohazování i natírání fasády podle vašich přání a barevných preferencí. Zateplení domu ušetří rodinné finance a zároveň vylepší klima a prostředí uvnitř vašeho domova. Pro zateplování fasád je důležité vybrat vhodný tepelný izolant, který dostatečně nepropustí teplo z domova. Při rekonstrukci lze měnit rozložení místností a výšky stropů, k čemuž se používá sádrokarton. Přestavba bytových jader není pro Zednictví Václava Bulíčka žádným problémem. V rámci služeb je zahrnuta montáž sádrokartonu i veškeré stavební práce jako je zdění, štukování, ohazování a další. Kvalitní zednické práce, betonování a přestavby bytových jader Stavba se neobejde také bez betonování, zdění a dalších zednických úprav drobného i většího charakteru. Pro vaše lepší bydlení zednictví zařídí i obkládání a pokládání dlažeb nebo zdění z kamene. Rekonstrukce nebo výstavba bytu či domu svépomocí jsou v dnešní době komplikované a mohou přinést více problémů než užitku. Je proto vhodné najít pomoc profesionálů, kteří svému řemeslu rozumí a veškeré zednické práce provedou kvalitně a rychle.

Zednictví Sauer: zednické a obkladačské práce, Borová u Poličky

Borová 317, 569 82 Borová
+420 603 950 813
Plánujete stavbu domu, rozsáhlou rekonstrukci nebo potřebujete provést drobnou opravu? Zednictví Sauer se sídlem v Borové u Poličky se již 20 let zabývá prováděním zednických a obkladačských prací. Během svého působení firma položila tisíce metrů obkladů a dlažeb, postavila několik domů a desítky jich zrekonstruovala. Zednictví Sauer provádí realizace malých i velkých projektů. Své služby nabízí zákazníkům z širokého okolí Poličky i Litomyšle. Firma působí v Pardubickém kraji, po dohodě však dojede kamkoliv po ČR. Zednické a obkladačské práce Firma Zednictví Sauer se zabývá kompletním prováděním zednických a obkladačských prací. Nejčastěji provádí rekonstrukce starších domů, obkládání koupelen a kuchyní nebo pokládání dlažby v interiéru a exteriéru. Nebrání se malým, ale ani velkým projektům.  Před samotnou realizací zakázky proběhne pečlivá konzultace s klientem a vypracování nabídky. Zednictví Sauer představí zdarma cenovou nabídku za kompletní práci, klient tak bude dopředu vědět, kolik ho budou provedené zednické a obkladačské práce stát. Práce v interiérech i exteriérech Zednictví Sauer provádí obkladačské a zednické práce v interiérových i exteriérových prostorách. Obloží kuchyně, koupelny i toalety, stejně jako zajistí obklad venkovní fasády či položení dlažby. Během své 20leté praxe firma vybudovala řadu novostaveb a podílela se na velkém množství rekonstrukcí i dílčích oprav. Pokud hledáte na Pardubicku zkušené zedníky a obkladače, najdete je právě ve firmě Zednictví Sauer.

Pasport stavby – k čemu slouží a proč ho musíte mít i vy

Víte o někom kdo provádi pasportizaci domu v okese Benešov?

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Dobrý den, je nám líto, že se váš soused bezohledně choval při odstraňování eternitu ze střechy. Situace, kter...

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Náš bezprostřední soused několik metrů od nás, také měnil eternit prostřednictvím odborné firmy, která však ev...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...