Řemeslník Tomáš Musil má mnohaleté zkušenosti s různými stavebními pracemi. Zaměřuje se na zednické a sádrokartonářské práce a poradí si i s netypickými a náročnými zakázkami. Firma Tomáše Musila sídlí ve Veverské Bítýšce, zednické a sádrokartonářské práce provádí v širokém okolí včetně Brna. Ať už vás čeká realizace novostavby, nebo potřebujete zajistit rekonstrukci bytového jádra, obraťte se na profesionálního řemeslníka.

Zednické práce – zděné konstrukce i betonové podlahy

Zednictví Tomáše Musila se zaměřuje na veškeré zednické práce, které nabízí koncovým zákazníkům i firmám. Po domluvě se postará o rychlou realizaci veškerých zděných konstrukcí, od realizace hrubé stavby přes stavby soklů po klenbové prvky. Řemeslník se postará jak o dílčí zednické práce a úpravy, tak kompletní realizace. Klade důraz na poctivou řemeslnou práci a dodržování předem stanovených termínů. Pokud hledáte zkušeného zedníka ve Veverské Bítýšce, Brně či okolí, obraťte se na zednictví Tomáše Musila.

Sádrokartonářské práce

Tomáš Musil provádí také kompletní sádrokartonářské práce, a to jak pro novostavby, tak rekonstrukce. Postará se o přestavby bytových jader, tepelné izolace, zhotoví příčky, podhledy i podkroví. Klade důraz na dodržování technologických postupů, které zaručí dlouhodobou životnost a skvělé vlastnosti staveb ze sádrokartonu. Při práci používá jen kvalitní materiály od ověřených výrobců. Po domluvě se zákazníkem vyberete nejvhodnější typ sádrokartonových i minerálních desek a zajistí i penetrace a další související práce.

Na stavební práce povolejte zkušeného řemeslníka

Nezáleží na tom, v jakém rozsahu plánujete rekonstrukci či přestavbu. Potřebujete-li zajistit zednické či sádrokartonářské práce, vždy se obracejte jen na zkušené řemeslníky, kteří mají ve svém oboru mnohaletou praxi. Patří mezi ně i Tomáš Musil, který během mnoha let svého působení realizoval desítky staveb a rekonstrukcí. Díky vstřícnému jednání a dodržování termínů patří mezi vyhledávané řemeslníky v okolí Brna a celého Jihomoravského kraje.