Hledáte v Plzeňském kraji spolehlivého dopravce, který se postará o přepravu zboží na území ČR i zahraničí? Pak se obraťte na firmu Karla Bittnera, jež poskytuje profesionální služby v oblasti kamionové dopravy, a to až do 15 tun. K dispozici má hned několik moderních nákladních vozů, které odpovídají současným standardům a zajistí bezpečnou a rychlou přepravu nákladu. Firma klade důraz na dodržování smluvených termínů a díky individuálnímu přístupu je schopna splnit i náročná přání a požadavky zákazníků.

Nákladní autodoprava v ČR i zahraničí

Ať už potřebujete zajistit přepravu zboží na území České republiky, nebo za jejími hranicemi, obraťte se na firmu Karla Bittnera. Tým profesionálních řidičů má bohaté zkušenosti a zajistí přepravu s maximální obezřetností. Firma dlouhodobě spolupracuje i s dalšími přepravci a obchodními partnery, a tak v případě rozsáhlejších zakázek či náročnější poptávky spojí své síly.

Firma kromě samotné přepravy zajistí i poradenské služby. Doporučí vhodný nákladní automobil pro přepravu konkrétního zboží, poradí s balením a logistikou, samozřejmě připraví i nezávaznou cenovou kalkulaci. Na firmu se opakovaně obrací řada firem i koncových zákazníků, kteří oceňují flexibilitu a vstřícné jednání. Přidejte se k nim i vy.

Možnost uskladnění i překládky zboží

Potřebujete kromě samotné přepravy zboží zajistit i jeho dočasné uložení? Firma Karla Bittnera má k dispozici rozsáhlé skladovací prostory, a tak vám v případě potřeby umožní uskladnění na předem smluvenou dobu. Součástí poskytovaných služeb jsou i překládky zboží, které probíhají rychle a bez zbytečných průtahů.

Na vnitrostátní i mezinárodní nákladní autodopravu do 15 tun se firma Karla Bittnera zaměřuje řadu let a o svých zkušenostech a schopnostech vás ráda přesvědčí. Kontaktujte firmu telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu a domluvte se na individuálních podmínkách spolupráce.