Ať už preferujete návštěvu kamenné lékárny, nebo nákup přes internet, využijte profesionálních služeb kamenné a internetové lékárny Bona. Na trhu působí již od roku 2009 a neustále rozšiřuje nabídku sortimentu, který v současné době obsahuje více než 20 000 různých položek. Zákazník je pro lékárnu na prvním místě, proto přistupuje ke každému klientovi individuálně a poskytuje i odborné poradenství.

Kamenná lékárna v obci Dolní Poustevna

Lékárna Bona se nachází v obci Dolní Poustevna. Tým profesionálních lékárníků přistupuje ke každému zákazníkovi s maximální péčí a vstřícnosti. Čas strávený v lékárně v Dolní Poustevně si můžete navíc zpříjemnit i pohledem na vystavené obrazy umělce Bohuslava Vágnera. Vstup do lékárny je bezbariérový, takže ji mohou bez obav navštívit i osoby s omezenou pohyblivostí. Přímo před budovou lékárny se nachází velké parkoviště pro zákazníky.

Nakupte si lékárenské zboží z pohodlí domova

Pokud si chcete pořídit volně prodejné léky či jiné lékárenské zboží, nemusíte nutně navštívit kamennou lékárnu. Lékárna Bona provozuje také e-shop, díky kterému si veškeré zboží objednáte pohodlně ze svého domova. Co vše zahrnuje rozsáhlý sortiment online lékárny? K dispozici jsou například různé doplňky stravy, vitamíny, sportovní výživa, čaje, byliny, dětská výživa či kvalitní kosmetika. V nabídce nechybí ani zdravotnický materiál, kompenzační pomůcky či různé diagnostické přístroje. 

Doručení zboží do 48 hodin od objednání

Internetová lékárna Bona klade důraz na rychlé doručení objednaného zboží. Už za 24 hodin od objednání tak budete mít léky a další lékárenské produkty doma. Dodání objednaného zboží je možné prostřednictvím České pošty i kurýrních služeb PPL a DPD. Při objednávce nad 3 000 Kč budete mít navíc poštovné zcela zdarma.