Potřebujete se zbavit starých novin, časopisů anebo hledáte místo, kde se postarají o elektroodpad či recyklaci kovů? Společnost Petr Novák s.r.o. - Likvidace odpadů České Budějovice je tu právě pro vás. Nejenže se zbavíte již nepotřebného odpadu, který vám zavazí, ale navíc dostanete i zaplaceno. Ceny se stále aktualizují, firma svým zákazníkům vždy poskytuje nejlepší ceny na trhu!

Sběrné suroviny i likvidace odpadů

Už vás nebaví skladovat doma staré noviny, letáky, chcete se zbavit knih nebo kancelářských papírů? Všechny tyto sběrné suroviny vykupuje společnost Petra Nováka. Kromě toho nabízí firma také likvidaci odpadů jako jsou:

  • měď
  • hliník
  • mosaz
  • elektromotory
  • elektrošrot
  • kabely

Firma vykupuje sběrné suroviny a likviduje odpady nejen od soukromých osob, ale také od velkých firem.

Výkup papíru i od základních škol

Pokud vaše základní nebo střední škola potřebuje pomoci s odvozem a sběrem papíru, není problém. Společnost již řadu let provozuje ve školách sběrové akce pro netříděný papír a hliníkové (Al) folie, při kterých před školu přistaví kontejner. Odvoz je při takovéto akci zdarma. Vy se nemusíte o nic dalšího starat, jen stačí navštívit web firmy nebo zavolejte. Vše bude zajištěno za vás.

Výkup surovin vždy jen za výhodné ceny

Firma je specifická především tím, že poskytuje svým zákazníkům ty nejlepší ceny široko daleko za výkup papíru i kovu. Ceny jsou neustále aktualizovány, čímž je zajištěno to, že zákazník nebude nikdy ošizen na ceně.

Skartace dokumentů je taktéž v široké nabídce služeb. Skartování probíhá s výkonem až 1500 kg za hodinu se stupněm utajení 3 DIN 32757-1.