Poohlížíte se v Libereckém nebo Ústeckém kraji po novém domě či bytě? Nebo byste naopak chtěli svou nemovitost výhodně a bezstarostně prodat? V obou případech se obraťte na realitní kancelář LOPI services sídlící v Děčíně, která má v oblasti realit mnohaleté zkušenosti. Společnost je jednou ze stovek franšízantů ryze české realitní sítě Dumrealit.cz, která klade důraz na vysokou úroveň profesionálního servisu a má pobočky v Česká Lípa, Liberec, Ústí nad Labem.

Prodej a pronájem všech druhů nemovitostí

Společnost LOPI services zajišťuje prodej a pronájem všech druhů nemovitostí. Aktuální přehled nabízených nemovitostí naleznete na internetových stránkách pobočky. Firma zajistí veškeré služby související s prodejem rodinných domů, bytů, stavebních pozemků, chat, chalup, garáží a jiného nemovitého majetku.

Součástí poskytovaných služeb je zejména propagace, zajištění prohlídek nemovitostí, komunikace s potenciálními kupci, právní zastoupení i zajištění financování. Společnost spolupracuje s advokátní kanceláří JUDr. Elena Kotorová MBA, která se postará o zpracování předkupních i kupních smluv a dalších právních náležitostí. Spolupracuje také s bankovními institucemi a klientům nabízí možnost zajištění výhodné hypotéky na míru jejich potřebám. Za dobu svého působení zprostředkovala společnost LOPI services stovky prodejů nemovitostí a své služby ráda zajistí také vám. Spolehněte se na profesionální přístup, bezproblémovou komunikaci a rychlé jednání.

Profesionální služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí

Tým realitních makléřů společnosti LOPI services patří mezi špičku v oboru. I díky tomu získala firma několikrát ocenění Pobočka měsíce od realitní sítě Dumrealit.cz. Makléři se pravidelně účastní odborných školení v rámci Realitní akademie ČR a sledují novinky na trhu realit. Realitní kancelář je součástí Realitní komory České republiky i NRH (Národní realitní holding a.s.).