Potřebujete vyrobit krycí plachty na bazén, přístřešky nebo jiné druhy plachet a máte specifické požadavky? PLACHTÁRNA HOSTIVICE se zaměřuje na zakázkovou výrobu plachet z kvalitních voděodolných materiálů. Stačí firmě zadat rozměry, tvar nebo barvu a v krátkém časovém horizontu vám vyrobí plachty na zakázku. Firma sídlí v obci Hostivice (Praha-západ) v areálu PREX.

Plachtárna Hostivice – zakázková výroba a oprava plachet

Plachtárna Hostivice vyrábí pevné a odolné plachy pro nejrůznější použití. Během svého mnohaletého působení zhotovila nespočet plachet a potahů pro zákazníky z celé republiky. Vyrábí například krycí plachty na bazén, přístřešky ke karavanům, sluneční střechy nebo závěsy. Oblíbenými produkty jsou plachta na auto či přívěsné vozíky.

Máte doma krycí plachty na bazén nebo plachtu na auto, která se poškodila? Plachtárna Hostivice nabízí profesionální opravy plachet. Pokud vyhodnotí, že se oprava už nevyplatí, doporučí návrh a výrobu nové plachty podle vzoru té původní. Navštivte areál firmy nebo ji kontaktujte a na možnostech spolupráce se domluvte osobně.

Výroba stanů, potahů i textilních stěn

Pokud máte specifický požadavek, obraťte se s ním na společnost Plachtárna Hostivice. Ta se zabývá mimo jiné i výrobou atypických stanů, replik historických stanů, textilních stěn k pergolám nebo potahů slunečníků. Má zkušenosti i s návrhem a dodávkou plachet na přepravní boxy na koně nebo stanů pro restaurační zařízení. Plachty z dílny hostivické firmy jsou odolné a vhodné i pro profesionálí používání.

Krycí plachty na bazény