Společnost Metall servis, s.r.o. se sídlem v Ústí nad Labem působí na trhu již od roku 1997. V počátcích podnikání se firma zaměřovala na velkoobchodní a maloobchodní prodej spojovacího materiálu. Postupným vývojem se hlavním prodejním sortimentem stalo nábytkové kování. Na základě poptávky společnost v roce 2008 rozšířila služby o prodej plošného materiálu a s tím související službu řezání a hranění. Tyto kroky firmu dále zavedly až k vlastní výrobě nábytku a vybavení na míru.

 

Prodej nábytkového kování

Společnost Metall servis se specializuje na prodej nábytkového kování výrobcům nábytku, truhlářům, kutilům i koncovým zákazníkům. V nabídce naleznete nejrůznější komponenty určené pro výrobu i renovaci. K dispozici jsou mimo jiné závěsy a výsuvy od renomovaných výrobců BLUM, HETTICH, FGV a dalších. Sortiment zahrnuje také stolové nohy, nábytková kolečka, foliovaná dvířka, hliníkové rámečky včetně skla, úchytky, věšáky, obkladové panely či nábytkové rolety. Portfolio produktů zahrnuje rozsáhlý drátěný program, osvětlení, lepidla a tmely, obalové folie a mnoho dalšího.

Výroba nábytku na míru

Vedle prodeje nábytkového kování se společnost Metall servis zaměřuje také na návrh, výrobu a montáž nábytku, nábytkových dílů a vybavení do interiérů i exteriérů. Firma dbá na to, aby byly zvolené materiály kvalitní a ladily s celkovým stylem interiéru. Vaše prostory osobně zaměří a navrhne to nejlepší možné řešení. Společnost se sídlem v Ústí nad Labem se postará o zakázkovou výrobu kuchyní, obývacích stěn, dětských pokojů, kancelářského nábytku i nábytku do společenských prostor.

Řezání a hranění deskového materiálu

Společnost zajišťuje svým zákazníkům řezání a hranění plošného (deskového) materiálu dle zadaných požadavků. Nařezané zakázky doveze k zákazníkovi až domů nebo na určené místo. Metall servis Ústí nad Labem zajišťuje řezání a hranění DTD laminovaných desek, MDF a HDF desek, zabývá se také úpravou kuchyňských pracovních desek a výrobou rohových spojů. Kromě řezání a hranění nabízí také CNC tvarové opracování materiálů, frézování otvorů na závěsy, konstrukční spoje, drážky, polodrážky a spoustu dalšího.