Metro - Palác, s.r.o.: pronájem kanceláří i bytů v historickém paláci, Praha

Hledáte luxusní ubytování nebo pronájem kanceláří v Praze? Využijte služeb společnosti Metro – Palác, s.r.o., která nabízí k pronájmu kanceláře, nebytové prostory i byty v historickém paláci s obchodní pasáží na Národní třídě. Právě ta patří mezi nejprestižnější adresy přímo v centru Prahy. V prostorách Paláce Metro se nachází obchody, restaurace, právní kanceláře i wellness služby.

Pronájem kanceláří v centru Prahy

Společnost Metro – Palác, s.r.o. nabízí exkluzivní obchodní prostory k pronájmu přímo v Paláci Metro na Národní třídě v Praze 1. Jedná se o reprezentativní obchodní prostory k pronájmu, které jsou vhodné pro kanceláře, obchody i centrální sídla firem. V okolí Paláce Metro se nachází veškerá občanská vybavenost.

Vaši zákazníci ocení dobrou dopravní dostupnost a honosný vzhled interiéru. Budova má samostatné vchody do obchodních prostorů i do kanceláří. Součástí pronájmu kanceláří je také kompletní správa budovy. Společnost Metro – Palác, s.r.o. poskytuje všem nájemců i kvalitní marketingovou podporu, která zefektivní jejich podnikatelské cíle.

Obchody i služby přímo v Paláci Metro

Přímo v prostorách Paláce Metro se nachází řada obchodů a firem poskytujících nejrůznější služby, které můžete využít při pronájmu kanceláří i nárazové návštěvě objektu. Sídlí zde několik právních kanceláří, které se zaměřují na obchodní i trestní právo. Dále v Paláci Metro sídlí nehtové studio, najdete zde také thajské masážní služby, díky kterým můžete relaxovat i během náročného pracovního dne. Kompletní přehled firem a obchodů sídlících v Paláci Metro najdete na internetových stránkách společnosti Metro – Palác, s.r.o.

Služby pro zákazníky Paláce Metro

Společnost Metro – Palác, s.r.o. usiluje o neustálé zlepšování kvality služeb a jejich rozšiřování. V současnosti nabízí svým klientů například bezdrátové připojení k internetu, bezbariérový přístup do budovy, toalety či bankomat.

Lesprodukt s.r.o.: lesní hospodářství a těžba dřeva, Kamenice nad Lipou

Antonka 37, 394 70 Kamenice nad Lipou
+420 606 607 345
Společnost Lesprodukt s.r.o. se v oblasti lesnictví pohybuje řadu let a má s ní bohaté zkušenosti. Proto v rámci svých služeb předává nabyté znalosti vlastníkům lesů a dalším klientům. Provádí pěstební práce, těžbu dřeva i kompletní činnost odborného lesního hospodáře. Firma působí na území Kamenice nad Lipou a v širším okolí – Pelhřimově, Jindřichově Hradci a dalších místech v Jihočeském kraji. Pěstební práce a lesní hospodářství Chcete, aby bylo o váš les dobře postaráno? Přizvěte si na pomoc zkušeného odborného lesního hospodáře, který se o vše postará. Firma disponuje řadou zaměstnanců, kteří se specializují na různé oblasti lesnictví. Součástí služeb je pěstební práce, díky které bude les vždy v dobré kondici a bude připraven pro další těžbu za desítky let. Těžba dřeva i obchodní činnost Společnost Lesprodukt s.r.o. je od roku 2005 držitelem certifikátu CFCS 1004 – 1:2005 v oblasti nákupu a prodeje dřevních surovin, těžby, přibližování a manipulace se dřevem. Firma připraví plánovanou těžbu, která má na dřevní porost příznivý vliv. Prořezávání mladých stromů a kácením starých porostů například přináší více prostoru pro mladší stromy, které jej ke kvalitnímu růstu potřebují. Kromě těžby s využitím těžké techniky se postará také o obchodní činnost. Poradenská činnost Kromě samotné pěstební činnosti a těžby dřeva se společnost Lesprodukt s.r.o. zabývá poradenskou činností. Tu zajišťuje nejčastěji soukromým vlastníkům lesa, ale také obcím. Pomůže například při získávání dotací na hospodaření v lese. Kontaktujte firmu telefonicky nebo na uvedeném emailu a domluvte se na konkrétní formě spolupráce. Lesprodukt se o vaše lesní hospodářství postará a v případě zájmu zajistí i certifikovanou těžbu dřeva.
Společnost Lesy města Brna má za úkol spravovat a rozvíjet majetek pro Brno. Podniká s ním a plní veřejně prospěšné služby. Úkolem společnosti je udržovat a zlepšovat stav městských lesů a zajistit rozvoj obnovitelných produktů lesa. Lesy města Brna nabízí prodej dřeva a jeho výkup, dále prodávají sazenice i lesní okrasné dřeviny. Součástí poskytovaných služeb je zajištění autodopravy (dlouhého dříví a kontejnerů). Nadto poskytuje pronájem společenských prostor a objektů s možností ubytování. Výkup a prodej dřeva – palivové dřevo a řezivo Lesy města Brna obchodují se dřevem. Zaměřují se na výkup a prodej dřeva, prodávají palivové dříví (kuláče a štípaná polínka), ale také řezivo. K sehnání jsou prkna, latě, hranoly, frézované palisády i zahradní nábytek. Lesy města Brna vykupují veškeré jehličnaté surové kmeny a tyče, které jsou vhodné pro následnou manipulaci a výrobu. Autodoprava i prodej sazenic Společnost zajišťuje také služby v oblasti autodopravy. Středisko disponuje moderním strojním vybavením a využívá eventuální volné kapacity strojů. Zájemcům nabídne nákladní autodopravu, služby a práce traktorem, štěpkování těžebního odpadu nebo vyvážení klestu. Dále prodává sazenice, lesní okrasné dřeviny a štěpku. Prodej dřeva tak rozhodně není jedinou oblastí zájmu společnosti. Pod Lesy města Brna spadá také pila Bystrc, dřevo Rájec nebo lesní školky. Pronájem společenských prostor a příprava naučných stezek Lesy města Brna mají k dispozici také řadu veřejných objektů a společenských prostor, které nabízí k pronájmu. V současné době pronajímají 5 objektů, a to chatu Babí lom, domy na stromech Babí lom, U Jezevce, Sojčí hnízdo a hájenku Deblín. Brno a přilehlé okolí se pyšní řadou lesů. Společnost se podílí na přípravě a údržbě naučných stezek, které jsou určené široké veřejnosti. Díky tomu je město Brno krásnějším a přívětivějším městem, které o svou okolní přírodu dbá.

Frol, a.s.: pronájem skladovacích a kancelářských prostor i výrobních hal, Olomouc

K Mrazírnám 1303/16, 779 00 Olomouc-Hodolany
+420 777 661 652
Akciová společnost Frol, a.s. se specializuje na pronájem skladovacích, výrobních, dílenských a kancelářských prostor. Areál provozovny se nachází na okraji města Olomouc v průmyslové zóně. Ta je situována jihovýchodně od centra a je napojena na komunikaci, která je přípojkou na dálnici směrem na Brno a Ostravu. Společnost nabízí pronájem prostor včetně logistických služeb. Veškeré prostory upraví podle přání a požadavků zájemců. Pronájem skladů a dílenských prostor Hledáte v Olomouci nebo přilehlém okolí kvalitní skladovací prostory? Společnost Frol nabízí možnost uskladnění různého sortimentu v suchém režimu, ale také v režimu chladírenském či mrazírenském. Skladovací prostory jsou dobře přístupné kamiony a jsou vybaveny i manipulačními rampami. Pronájem skladů je nabízen i s možností manipulace, evidence a rozchytávání zboží.  Další oblastí činnosti je pronájem dílenských prostor. Ty jsou temperované s betonovou podlahou. Zájemci si mohou pronajmou i šatny, které jsou propojené se sociálním zařízením. Samozřejmostí je bezproblémové parkování vozidel a výhodný přístup pro kamionovou dopravu. Pronájem výrobních prostor Služby společnosti Frol ocení také ti, kteří mají zájem o pronájem výrobních prostor. K dispozici je výrobní hala, balírna, suchý sklad a další prostory. Výrobní prostory k pronájmu mají hygienické obklady stěn z PUR stěny, hladké podlahy, dlažbu i připojení elektrické energie a vody. Pronájem kanceláří Potřebujete kromě výrobních či skladovacích prostor pronajmout i kanceláře? Firma má v nabídce kanceláře o ploše od 13 do 29 m2. Některé jsou vybaveny nábytkem, jiné jsou bez nábytku. V případě zájmu si můžete pronajmout i komplex kanceláří, které jsou vzájemně propojené a mají i samostatnou kuchyňku. Pronájem kanceláří

UVR Mníšek pod Brdy a.s.: provoz technologické parku i školicího střediska

Mníšek pod Brdy 600, 252 10 Mníšek pod Brdy
+420 603 573 240
Akciová společnost UVR Mníšek pod Brdy zajišťuje pronájem skladů, pronájem výrobních prostor, kanceláří a jiných nebytových prostorů. Je vlastníkem technologického parku v Mníšku pod Brdy, ve kterém jsou provozovány objekty a technologické zařízení různého charakteru. Součástí areálu jsou provozní objekty i administrativní budovy. UVR Mníšek pod Brdy se nachází jen 25 km od Prahy v bezprostřední blízkosti rychlostní komunikace R4 Praha – Příbram. Pronájem nebytových prostor Jednou z hlavních oblastí činnosti UVR Mníšek pod Brdy je pronájem nebytových prostor. Společnost nabízí pronájem skladů, pronájem kanceláří, pronájem výrobních prostor a dalších objektů různého zaměření. Součástí technologického parku je řada podpůrných služeb, od distribuce energií a médií přes zajištění ostrahy objektů, úklidových služeb a údržby po odvoz a odstranění odpadů. Skvělé zázemí nejen pro technologické společnosti Vědeckotechnický park v Mníšku pod Brdy nabízí zázemí významným partnerům, kteří se mohou zapojit do výzkumných a vývojových aktivit. Společnost tak nabízí mnohem víc než pronájem skladu, pronájem kanceláří a výrobních prostor. Nabízí příležitost podílet se na spolupráci s vysokými školami a dalšími institucemi nejen z České republiky, ale i zahraničí. Důraz na rozvoj a investice Společnost UVR Mníšek pod Brdy klade důraz na rozšiřování oblastí poskytovaných služeb. V areálu společnosti dochází k dalším investičním činnostem. Technologický park zaujme uspořádání svých objektů z hlediska administrativně-provozní kapacity. Investice jsou zastřešeny samostatnými projekty, které jsou financovány buď z vlastních zdrojů nebo z evropských dotací. Pro obory svých činností vlastní UVR Mníšek pod Brdy veškerá příslušná oprávnění a povolení. Vedle právně závazných požadavků staví i na základech standardů z oblasti systémů managementu.

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Chtěl bych se zeptat, jak se doporučuje tloušťka gabionového plotu?
Můžu postavět plot se skládanými gabiony ...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...