Hledáte v Karlových Varech spolehlivý autoservis, který se postará o servisní práce a opravy na vašem automobilu? Využijte profesionálních služeb autoservisu Milana Petříka, který své služby poskytuje koncovým zákazníkům i firmám. Moderně zařízený autoservis opravuje osobní i užitkové vozy všech značek. Postará se o pečlivou přípravu před STK, opravu po nehodě i pravidelné servisní prohlídky.

Servis osobních a užitkových automobilů

Pečlivý a pravidelný servis je zásadní pro zajištění spolehlivosti a dlouholeté provozuschopnosti osobních i užitkových automobilů. Své o tom ví autoservis Milana Petříka v Karlových Varech, který se řadu let specializuje na opravy a servis vozů. Po domluvě se zákazníkem se postará o kompletní prohlídku vozu, výměnu olejů a kapalin, stejně tak i výměnu náhradních dílů.

K dispozici má moderní dílenské vybavení, díky kterému provede opravy a servis automobilů rychle a precizně. Zajišťuje také karosářské, autoelektrikářské, lakýrnické a další práce. Opravy, servis a údržbu automobilů provádí jak na vozech tuzemských, tak zahraničních značek.

Zaměření na práce na motocyklech a veteránech

Kromě běžných servisních zásahů na osobních a užitkových automobilech poskytuje Milan Petřík i širokou škálu prací na motocyklech a veteránech. Opravuje motocykly všech značek a různých kubatur. Ať už máte doma silniční motocykl, chopper nebo enduro, svěřte jej do rukou odborníkům. Postarají se o pravidelnou údržbu i dílčí opravy.

Práce na veteránech (automobilech i motocyklech) provádí vždy s důrazem na zachování původního vzhledu stroje. Při práci postupuje pečlivě a dodržuje původní technologické postupy. Jakékoliv zásahy na veteránu vždy předem konzultuje se zákazníkem a navrhne mu nejlepší možné řešení. K dispozici má velké množství náhradních dílů, díky čemuž je schopen zajistit většinu servisních zásahů bez dlouhých čekacích lhůt. Provozovnu autoservisu najdete v Karlových Varech na adrese U Rybníčků 358/1b.