Montáž plastových oken vysoké kvality za dobru cenu zajistí firma Okna Vladimír Zámorský

Plastová okna šetří vaše peníze a zaručují pohodlí domova. Už vás nebude rušit štěkající sousedův pes a vysoké účty za topení budou minulostí. Kompletní montáž plastových oken v oblasti Hranice a okolí zajistí firma Okna Vladimír Zámorský.

Montáž plastových oken za skvělé ceny

Plastová okna především sníží náklady na vytápění, ale velkou výhodou je i snazší údržba, lepší těsnění, dlouhá životnost a dokonalá ochrana před hlukem. Montáž plastových oken a dřevěných euro oken provede firma Vladimíra Zámorského se vším všudy. Poradí vám s výběrem typu oken a naměří všechny potřebné rozměry. Plastová okna vám dodají a vymění s okny starými. Postarají se i o odklizení starých oken a montáž parapetů uvnitř i zvenčí. Firma nabízí okna vysoké kvality za rozumnou cenu. Všechna plastová okna mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti, mikroventilaci a vybírat můžete z mnoha barevných odstínů, tvarů a velikostí. Okna jsou mají 5-ti nebo 6-ti komorový profil.

Plastová okna pro Hranice a okolí

Firma kromě montáže plastových oken nabízí i své servisní služby. Opraví vám všechny závady na plastových oknech a euro oknech. Obrátit se na ně můžete i v případě pravidelné údržby kování a zámků nebo jejich výměny. Vladimír Zámorský prodává i stínící techniku od rolet až po vertikální, horizontální nebo venkovní žaluzie. Působí ve městě Hranice, ale i v blízkém okolí (Valašské Meziříčí, Lipník nad Bečvou a Nový Jičín). Obrátit se na něj můžete každý den od 8. do 14. hodiny.

Další služby

  • zateplování budov
  • garážová vrata
  • veškerá stínící technika vč. montáže

 

Montáž plastových oken

Zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla OPTIMI®

Dubečská 74/4, 100 00 Praha 
+420 274 818 721
Firma Optimi se se svým přídavným systémem zasklení domů OPTIMI® pohybuje na trhu už více než dvacet let. Optimi je licenčním výrobcem zasklívacího systému pro lodžie domů dle světového patentu WO 89/05389 a je držitelem Certifikátu jakosti ČSN ISO 9001: 2009. Pokud hledáte originál a kvalitu, provozovna firmy Optimi v Brně je pro vás otevřená každý všední den od 7 hodin do 15.30 hodin. Zasklívací systém OPTIMI® je vhodný pro lodžie rovné, rohové, i pro jednostranně či oboustranně částečně předsunuté. Se systémem OPTIMI® ušetříte Důvodů, proč nad zasklívacím systémem lodžií uvažovat, je několik. K hlavním výhodám zasklívaných lodžií a balkonů patří dodatečná izolace bytu, díky které se výrazně sníží spotřeba energií, omezení hluku a prašnosti z ulice, nebo ochrana před povětrnostními vlivy. Zasklívané balkony a lodžie zvyšují bezpečnost objektu. Vašemu pohledu do přírody bude něco překážet, bezrámový systém firmy Optimi neruší vzhled budovy, ani výhled po okolí. Firma používá tvrzená skla. Se zasklívacími systémy OPTIMI® se snadno manipuluje a možnost kompletního odsunutí skla na stranu vám zajistí pohodlné a bezpečné mytí. Zvláštní údržba zasklívacích systémů OPTIMI® není potřeba, stačí pouze jednou ročně namazat pojezdová kolečka silikonovým olejem. Pořezání u systémů OPTIMI® díky použití bezpečnostního skla nehrozí. Originál je jen jeden Zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů pro mobilní zasklení lodžií a výklenků domů firmy Optimi je jediným originálem na českém trhu. Systém má za sebou řadu inovačních vylepšení a od původního systému se liší ve všech součástkách kromě horního rozdvojeného vedení. Originál firmy Optimi nese označení chráněným názvem „OPTIMI" nebo „OPTIMI KoknoVADRO". Zasklívání lodžií a balkónů
Chcete si pořídit garážová vrata, žaluzie nebo venkovní rolety a hledáte zkušenou a ověřenou specializovanou firmu? Společnost GAR-Mont Vrata se sídlem v obci Lipov v okrese Hodonín se zaměřuje na prodej a montáž garážových vrat a stínicí techniky. Na trhu působí již řadu let, během kterých si získala své renomé. Garážová vrata a další produkty od firmy doporučuje i olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý. Garážová vrata a stínicí technika od ověřených výrobců Firma GAR-Mont Vrata se zaměřuje jen na dodávku kvalitních výrobků od ověřených dodavatelů. Proto jsou garážová vrata a stínicí technika (žaluzie, venkovní rolety) odolné a vynikají mnohaletou životností. Firma spolupracuje s prvotřídním výrobcem TOORS a dodává a montuje jejich sekční garážová vrata s torzními i taženými pružinami. Dále montuje i sekční garážová vrata HORMANN a KRUŽÍK. Díky spolupráci s více dodavateli provede návrh a montáž vrat přesně podle požadavků zákazníka. Ten si vybere rozměry, způsob ovládání, použité mechanismy i barevné provedení. Firma se specializuje také na průmyslová garážová vrata a rolovací vrata. Stínicí technika – žaluzie a venkovní rolety Společnost GAR-Mont Vrata se sídlem v obci Lipov se nezaměřuje jen na garážová vrata, ale také stínicí techniku. Do soukromých, komerčních i veřejných objektů namontuje žaluzie i venkovní rolety. Stínicí technika se vyznačuje použitím kvalitních materiálů, které odolávají i náročným povětrnostním podmínkám. Současně vyniká skvělými izolačními vlastnostmi, díky kterým ušeříte na vytápění a v létě docílíte příjemné pokojové teploty. Žaluzie i venkovní rolety

Česká okna: montáž a servis oken, okr. Liberec

Pěnčín 69, 463 45 Pěnčín
+420 774 140 221
Firma Česká okna pod vedením Jaroslava Karla se zabývá kompletní výměnou plastových oken, dveří či hliníkových komponent zimních zahrad. Česká okna provádí montáž i demontáž včetně doprovodných prací, jakými jsou například likvidace starých oken a dveří nebo zednické začištění. Firma se také orientuje na výměnu parapetů, instalaci žaluzií a sítí proti hmyzu. Česká okna mají otevřeno od pondělí do pátku, konkrétní termíny montáží se domlouvají individuálně. Nabídka služeb v oblasti výměn či opravy oken a dveří Česká okna se zabývají výměnou oken a dveří, ale také jejich komplexním servisem. Pokud se potýkáte s nadměrným rosením skel, nedostatečným těsněním nebo zatékáním po jejich obvodu, obraťte se na firmu Česká okna, která všechny tyto závady dokáže spolehlivě odstranit. Firma také nabízí opravu skel, těsnění pro vylepšení tepelné izolace nebo seřízení kování pro zlepšení mechanického fungování oken. Česká okna a dveře z kvalitního německého profilu Firma dodává okna a dveře výhradně od českého výrobce, který k jejich výrobě používá velmi kvalitní německé profily REHAU. V nabídce najdete profily s pětikomorovým či šestikomorovým systémem. Dodávaná okna a dveře disponují německým celoobvodovým kováním značky ROTO NT. To již v základním provedení splňuje všechny podmínky pro třetí bezpečnostní stupeň. Profil REHAU GENEO 86 disponuje hloubkou 86 mm. V nabídce najdete variantu s černým či šedým těsněním. Tento profil bývá zasklený standardním izolačním trojsklem. Druhým nabízeným profilem je REHAU EURO 70 s hloubkou 70 mm, podle výběru zákazníka bývá zasklený dvojsklem nebo trojsklem. Široký výběr barevných provedení Ve spolupráci s firmou Česká okna přizpůsobíte okna či dveře svým potřebám. V nabídce naleznete mnoho barevných variant žaluzií, vybírat můžete z klasických odstínů i nadstandardních barev dřevodekoru. V několika barvách lze pořídit také profily. V katalogu si vyberete od základní bílé až po moderní design v imitaci dřeva. Se zbytkem okna můžete barevně sladit také sítě proti hmyzu nebo nosníky žaluzií díky speciálním fóliím imitujícím dřevo.

Perfect Door, s.r.o.: specialista na garážová vrata, Praha-východ

Pražská 238, 250 66 Zdiby
+420 736 620 744
Společnost Perfect Door, s.r.o. se zaměřuje na výrobu kvalitních garážových vrat a dodávku jednotlivých komponentů. Sídlí v obci Zdiby (okr. Praha-východ), prostřednictvím partnerů však dodává a montuje vrata po celé České republice. Společnost vyrábí garážová vrata všech typů, ta vynikají kvalitní povrchovou úpravou a nadstandardními izolačními vlastnostmi. Společnost Perfect Door vyrábí také průmyslová vrata a dodává pohony, systémy automatizace a další produkty. Garážová vrata s nadstandardními izolačními vlastnostmi Společnost se již řadu let specializuje na vývoj a výrobu garážových vrat. Vrata vyrábí v širokém sortimentu od cenově výhodných vrat bez izolace až po plně izolovaná vrata v různých barevných provedeních. Příkladem garážových vrat s nadstandardními izolačními vlastnostmi jsou vrata OLYMPS DOOR, která jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí. Těsnění vrat je řešeno moderním systémem přímo v horních částech jednotlivých sekcí. Díky tomu je schopnost izolace na velmi vysoké úrovni, garážová vrata navíc vynikají i hladkým chodem a vysokou trvanlivostí. Vyhledávaná jsou vrata s povrchovou úpravou woodgrain, která věrně imituje strukturu dřeva. V nabídce najdete garážová vrata sekční, dvoukřídlá, ale také rychloběžná. Průmyslová vrata odolají vysoké zátěži Kromě garážových vrat pro rodinné domy se společnost Perfect Door specializuje také na dodávku profesionálních průmyslových vrat. V současné době nabízí dva typy průmyslových vrat, a to ocelová a hliníková. Oba druhy vynikají pevností a kvalitou a jsou zkonstruované tak, aby bez problémů odolávaly i vysoké zátěži. Firma dodá průmyslová vrata v krátkém termínu po celém území České republiky. Pohony a systémy automatizace garážových vrat Společnost Perfect Door se sídlem v obci Zdiby (okr. Praha-východ) klade důraz na kvalitu jednotlivých komponent. Patří mezi ně především nejrůznější pohony, které zajistí bezproblémové a rychlé automatické otevírání vrat a bran. Používá pohony bran, garážových vrat a průmyslových vrat od předních evropských výrobců. Firma dodává také kompletní systémy pro automatizaci vrat, ale i jiných zařízení v domě, od osvětlení přes žaluzie a markýzy po zavlažovací systémy.

Digestoře do kuchyně – dělení podle technologie

V článku je zmíněn typ kombinovaných digestoří, tj. s jednoduchým přepínáním mezi odtahem a cirkulací. Zkoušel...

Kuchyňský nábytek: 5 moderních vychytávek do kuchyně

Já osobně si teda nedovedu kuchyň představit bez kávovaru. Dřív jsme měli jen nějaké klasické Dolce Gusto, ale...

Živý plot jako voňavá i jedlá bariéra před hlukem nebo zvědavci

My máme kolem plotu také živý plot. Chtěla bych, aby k nám jednou nebylo vidět. Nesnáším, když jdou lidi okolo...

Tepelné čerpadlo, nebo elektrické vytápění?

Počet TČ je v roce 2017 skoro stejné jako v roce 2020, to je nedůvěryhodná informace, prosím o vysvětlení. Dě...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...