MT Quality Service, s.r.o.: výroba sanitárních příček a zdvojených podlah, Praha

Společnost MT Quality Service sídlící v Praze a s provozovnou v Dolních Břežanech se zaměřuje na výrobu a montáž sanitárních příček a zdvojených podlah. V těchto oborech má několikaleté zkušenosti a je schopna splnit i nestandardní přání a požadavky klientů. Výrobky dodává a montuje do administrativních objektů, bank, technologických center, komerčních budov a mnoha jiných objektů. Firma klade důraz na dodržování smluvených termínů a výrobu na míru přesně podle zadání ze strany zákazníka.

Sanitární příčky

Sanitární příčky od společnosti MT Quality Service nabízí mnohostranné využití a variabilní uspořádání. Vyrábí se z odolných materiálů a vynikají dokonalou povrchovou úpravou, která je dostupná v mnoha dekorech a barvách. Jednou z variant provedení jsou sanitární příčky z DTDL EGGER desek o tloušťce 25 nebo 18 mm. Příčky jsou vybavené hliníkovými rámy, vyplň je dřevotřísková deska s melaminovým povrchem. Standardní barvy desek jsou světle šedá a bílá, zákazník si však může vybrat z rozsáhlého vzorníku. Příčky mohou být jakékoliv výšky, a to včetně řešení od podlahy až po strop. Kování je z vnější strany nouzově otevíratelné mincí.

V nabídce firma naleznete i sanitární příčky zhotovené z vysokotlakého laminátu compact o tloušťce 10 až 13 mm. Při použití kompaktní desky místo dřevotřískové bude stěna 100% odolná vůči vodě. Proto lze tyto příčky využít i na oddělení sprchových koutů, kabin u bazénů apod.

Zdvojené podlahy

Další oblastí výroby zmiňované společnosti jsou zdvojené podlahy. Ty nachází své uplatnění všude tam, kde je potřeba vytvořit meziprostor pro rozvedení elektrických, datových, zabezpečovacích a jiných sítí, případně rozvody médií, vzduchotechniky nebo protipožárních systémů. Výška pod podlahou může být 50 až 600 mm, v případě potřeby i větší. Nosnost dřevotřískových zdvojených podlah je dle použitého typu konstrukce až do 2000 kg na m2. Podlahy se montují na rektifikované stojky, které se lepí na podkladní beton nebo jiný materiál. Pro zvýšení ochrany proti nárazu a vlhkosti jsou boční hrany desek kryty plastovou lištou. Styk desek se stojkami je pak řešen grafitovou vodivou podložkou, která současně zajišťuje zvukovou izolaci.

Provoz e-shopu

Firma MT Quality Service provozuje také vlastní internetový obchod. Z pohodlí domova si během chvilky objednáte kliky, panty, zámky, profily, nohy a další zboží určené zejména pro sanitární příčky a zdvojené podlahy. 

BH podlahy Brno: kvalitní pokládka podlahy

Fleischnerova 935/17, 635 00 Brno
+420 602 368 790
Podlahy Brno BH podlahy Brno – Bedřich Hlavoň je společnost sídlící v Brně a zabývající se prodejem a pokládkou kvalitní podlahy. Vybírat můžete z širokého množství materiálů a druhů podlah, objednat si můžete i renovace podlah. Společnost nabízí pro domácí kutily také možnost si vypůjčit brusku na parkety. Profesionální personál je vždy ochoten vám se vším poradit a pomoci.

Salit: Průmyslové betonové podlahy kvalitně, rychle a levně

Kubelíkova 1224/42, 130 00 Praha
+420 777 822 395
Průmyslové podlahy včetně izolace proti vlhkosti nebo radonu dodá i opraví firma Salit. Na výrobu podlah zde používají výhradně kvalitní certifikované matriály od předních výrobců stavebních hmot. Průmyslové podlahy firma dodává „na klíč" včetně přípravy a sanace stávajících podkladů. Betonové podlahy do průmyslového prostředí Firma Salit vyrábí průmyslové podlahy do skladovacích a logistických prostor, do výrobních prostor v potravinářském, strojním, chemickém a elektrotechnickém průmyslu, postará se také o výrobu venkovních a vnitřních parkovacích ploch a garáží. Kromě výroby průmyslových podlah, betonových podlah a jejich rekonstrukcí firma zajišťuje také izolace podlah a projektovou, poradenskou a servisní činnost. Průmyslové betonové podlahy mnoha typů Jaké typy průmyslové podlahy firma nabízí? V první řadě to jsou strojně hlazené betonové podlahy s vysokou životností. Aplikují se zejména u novostaveb nebo u provozů se zcela poničeným podkladem, dále do výroben a skladů, na parkoviště, do supermarketů a podobně. Dále firma zajišťuje epoxidové syntetické podlahy pro plochy, které jsou nadměrně mechanicky nebo chemicky zatěžovány, strojně hlazené polymer-cementové podlahy, vhodné zejména pro mokré provozy, nebo metakrylátové podlahy, které se hodí na místa, kde z časových důvodů nelze přerušit chod výroby. V neposlední řadě firma vyrábí i dekorativní průmyslové podlahy pro reprezentativní místa se středně těžkým mechanickým zatížením. Průmyslové podlahy za příznivé ceny a v krátkém čase Firma na trhu působí už od roku 1997 a s výrobou podlah má bohaté zkušenosti. Původně se orientovala na subdodávky průmyslových podlah pro stavební a podlahářské společnosti, nyní se zaměřuje přímo na koncové zákazníky. Díky tomu zákazníci průmyslové podlahy získají přímo od výrobce za výrazně nižší cenu a v krátkém termínu dodávky. Firma zaručuje i osobní přístup firemního specialisty, který doporučí vhodné řešení pro každou plochu. Drátkobetonové podlahy

Prodejna koberců a PVC podlah, Bruntál

Krnovská 1020/16, 792 01 Bruntál
+420 554 719 064
Koberce a PVC podlahy Bruntál: široký sortiment za výhodné ceny Máte doma prodřené koberce nebo starou poškrábanou PVC podlahu? Sháníte výbavu do vašeho nového bydlení? Navštivte prodejnu koberců a PVC v Bruntále, kde si můžete pohodlně a na vlastní oči prohlédnout celou řadu vzorků, na jejichž základě si následně vyberete nový koberec či PVC podlahu přesně podle vašich představ.

VK Parket: luxusní podlahy pro váš domov, Praha 8

Karpatská 2, 110 00 Praha 10
+420 739 184 407
Podlahy z kvalitních materiálů Firma VK Parket se zabývá prodejem luxusních a kvalitních podlah veškerého typu pro vás dům, byt i kancelář. Vybírat můžete mezi dřevěnými podlahami, laminátovými i korkovými. V nabídce jsou i linolea a plastová podlahová krytina PVC. V případě potřeby firma vybrané podlahy ráda položí, čímž vám ušetří spoustu času a nervů. Hlavním cílem firmy jsou kvalitní podlahy a spokojený zákazník.

6 tipů na luxusní nábytek z epoxidové pryskyřice

Mě hrozně moc pomohl tento návod na výrobu stolu z epoxidové pryskyřice. Pěkně krok za krokem, takže jsem se a...

Peřiny z umělých vláken ocení hlavně alergici

Doma jsme jednu dobu byli všichni stále nemocní, u dětí se postupně rozvíjela alergie atp, nebylo to úplně nej...

Nůž sekačky ovlivní kvalitu sečení. Víme, jak jej vybrat

Jen chci informovat, že se na trhu s noži objevil nový hráč, česká firma ABBECON. Vyrábějí nože na jakýkoliv t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...