bruntálské prodejně koberců a PVC si vybere každý. Přímo v obchodě je k dispozici řada vzorků, podle kterých můžete vybírat. V regálech však naleznete také velké množství koberců a podlah, které si můžete odvést rovnou domů. Nově v sortimentu prodejny najdete také vzorník vinylových podlah.

Tím však výčet nabízených výrobků nekončí. V prodejně zakoupíte také zajímavé doplňky v podobě kusových koberců, koberečků či běhounů, lišt, lepidel a mnohých dalších praktických i dekorativních produktů. Prodejna navíc spolupracuje s největším českým prodejcem koberců a PVC podlah, firmou BRENO. Nejen díky tomu je návštěva bruntálské prodejny zárukou širokého sortimentu kvalitních a cenově dostupných koberců a podlah.

Zaujal vás nějaký koberec ze vzorníku? Personál vytvoří objednávku, kterou si po uplynutí několika málo dní pohodlně vyzvednete. Zásobování prodejny probíhá každý týden v úterý.

Doplňkové služby: zajištění dopravy i pokládky koberců

Pokud nemáte možnost, jak koberec dopravit až domů, v bruntálské prodejně zajistí dopravu za vás. Další problém může nastat ve chvíli, kdy se koberec či podlahu chystáte položit. Nejedná se o nic obzvláště složitého, při neopatrném zacházení by přesto mohlo dojít k poškození produktu.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete jednoduše obrátit na personál prodejny, který vám odborně a zároveň srozumitelně poradí, na co si dát při pokládání koberce či podlahy pozor. Na internetových stránkách prodejny navíc nalezne textový a obrazový návod, jak při pokládání koberce správně postupovat. Stále nevíte jak na to? V takovém případě se můžete domluvit se zaměstnanci prodejny, kteří pokládku koberce udělají za vás.