Praktický lékař MUDr. Aleš Buček ordinuje ve své moderně vybavené ordinaci ve městě Přelouč. Všem dospělým pacientům poskytuje odbornou lékařskou pomoc se zaměřením na homeopatii a akupunkturu. Zajišťuje také preventivní péči, odběry či aplikace povinných i nepovinných očkovacích látek. Spolehněte se na přívětivý a individuální přístup.

Praktický lékař pro dospělé se zaměřením na homeopatii

Praktický lékař MUDr. Aleš Buček se nezabývá pouze klasickou preventivní a diagnostickou či léčebnou péčí, ale specializuje se především na homeopatii. Díky této alternativní medicíně dokáže lékař volit léčbu podle příznaků bez zkoumání patologických procesů, podává léčivo v jednoduchých dávkách, a nikoliv ve složitých směsích. K léčení se používají různé přírodní látky, rostliny, minerály i živočišné produkty, které zbytečně nezatěžují lidský organismus. Lidské tělo je léčeno jako celek, což zvyšuje celkovou sebeorganizaci organismu.

Lékař poskytuje také akupunkturu

Z tradiční čínské medicíny vychází akupunktura, které se praktický lékař také věnuje. Během léčby se do akupunkturních bodů nabodávají speciální jehličky. Body jsou spojené s jednotlivými orgány a mají specifický význam, jelikož jimi proudí v těle životní energie Qi.

Akupunktura pomáhá udržet tělo a energii v harmonii, čímž zajišťuje pacientům zdraví. Praktický lékař pro dospělé tak dokáže díky akupunktuře u pacienta předcházet nerovnováze energie a zejména mnoha onemocněním a zdravotním komplikacím. Lékař poskytuje své služby ve městě Přelouč na několika místech, a to na adrese Hradecká 1383, v Domově u fontány a v obcích Semtín i Zdechovice.

Homeopatie a akupunktura