Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov patří mezi moderní zdravotnická zařízení, která kladou důraz na vysokou kvalitu poskytovaných zdravotnických služeb a profesionalitu lékařského personálu. Nemocnice v Benešově patří mezi vyhlášené nemocnice, do které přijíždí pacienti z celého Středočeského kraje. V rozsáhlém areálu se nachází také porodnice, pohotovost a řada specializovaných oddělení.

Nemocnice v Benešově disponuje 20 specializovanými odděleními

Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově má v současné době k dispozici 20 specializovaných zdravotnických oddělení, přičemž většina z nich poskytuje ambulantní i lůžkovou péči. Všechna oddělení jsou moderně vybavena a uzpůsobena s ohledem na pohodlí a soukromí pacientů. V areálu nemocnice se nachází například ARO, interní oddělení, chirurgické oddělení, neurologie, onkologie, ortopedie a traumatologie, rehabilitační oddělení a mnohá další. Přehled všech specializovaných pracovišť nemocnice Benešov a ordinační hodiny najdete na internetových stránkách nemocnice.

Pohotovost i nemocniční lékárna

Nemocnice je připravena pomoci všem, kteří potřebují okamžitou lékařskou péči. V areálu se nachází i lékařská pohotovostní služba, a to jak pro dospělé, tak pro děti. Pohotovost je otevřena ve všední dny, ale také během víkendů a svátků. V prostorách nemocnice se nachází také lékárna, ve které si můžete ihned po návštěvě lékaře vyzvednout požadované léky či zdravotnické pomůcky. V areálu nemocnice je k dispozici také prodejna zdravotnických potřeb.

Pokud patříte mezi pacienty z Benešova nebo jiných měst a obcí Středočeského kraje, využijte profesionálních služeb nemocnice. Lékaři z okolí s nemocnicí úzce spolupracují a v případě potřeby vyšetření specialistou či nutnosti hospitalizace vás na ni odkáží. Navštivte nemocniční areál a o profesionalitě nemocnice Benešov se sami přesvědčte.