Ztracené klíče od auta? Zámečnická pohotovost je tu pro vás

Ztracené klíče od auta jsou nepříjemnou záležitostí, která vás navíc většinou jako naschvál potká v situaci, kdy své vozidlo potřebujete nejvíc. V takových případech se vyplatí jednoduše zavolat zámečníka, který vám ochotně přispěchá na pomoc. Do zamčeného auta se dostane nejen rychle, ale díky zkušenostem a vybavení také šetrně, takže se vašemu vozidlu nic nestane.

Nezáleží na tom, zda zavoláte ráno, odpoledne či v noci. Profesionální zámečníci z Brna jsou vám k dispozici nepřetržitě!

Zalomený klíč není konečná

Ani klíče nevydrží věčně. I ony se dlouhodobým používáním postupně opotřebují. Pak stačí jedno drobné neopatrné pootočení a kus klíče zůstane v zámku. Co teď? Zbytečně se nestresujte a přenechte práci profesionálům ze zámečnické pohotovosti Brno. Jednoduše vyčkejte na příjezd zkušeného zámečníka, který zlomený klíč šetrně odstraní a zámek otevře, aniž by jej poškodil.

Zámečníci Brno vyřeší zabouchnuté dveře i výměnu zámků a vložek

K zabouchnutým dveřím vyjíždějí zaměstnanci zámečnické pohotovosti ve více než 50 % případů, takže jsou na podobné případy velmi dobře připravení. Brněnská zámečnická pohotovost se k vám dostane za pouhou půlhodinu, a navíc si nic neúčtují za dopravu.

Zámečnická pohotovost Brno si pochopitelně poradí také s výměnou zámků a vložek. Navíc pro vás v případě zájmu či potřeby sežene i neobvyklé typy zámků a vložek.