V září roku 2018 se v Olomouci otevřelo unikátní místo NUTREND World, které nemá v České republice obdoby. Jedná se o velký areál, který má být oslavou sportu, zdravého životního stylu a well-beingu ve všech jeho podobách. Na jednom místě tak naleznete designový butikový hotel vysokého standardu, rozsáhlé fitness centrum, wellness, restauraci a mnoho dalšího.

Designový butikový hotel s 24 pokoji

Hledáte v Olomouci příjemné ubytování, které vám zajistí pohodlí na nejvyšší úrovni? Pak se ubytujte v designovém butik hotelu NUTREND World, který zajišťuje ubytování ve 24 moderně zařízených pokojích. Téměř všechny pokojí mají krásný výhled na dominantu okolí – Svatý Kopeček. Nedílnou součástí butik hotelu je kongresové centrum, prostory pro show kitchen, kavárna nebo běžecké plocha nacházející se přímo na střeše budovy. Všichni návštěvníci si pak mohou užít i privátní wellness zónu.

Jedno z nejlépe vybavených fitness center v ČR

V prostorách olomouckého NUTREND Worldu se nachází také jedno z nejlépe vybavených fitness center v republice. Pyšní se rozlohou 1500 m2 ve třech patrech a je vybavené nejmodernějšími stroji i diagnostikou. K dispozici jsou stroje Hammer Strenght, dozorový trenér, horolezecká stěna, cvičební sály nebo unikátní cvičební systém Nutrend Body. Fitness centrum v Olomouci je navíc vybaveno i nejmodernější diagnostikou InBody.

NUTREND World Restaurant – moderní pojetí gastronomie

Na své si přijdou i milovníci moderní gastronomie. V prostorách NUTREND Worldu v Olomouci se nachází restaurace, která vystihuje moderní pojetí gastronomie. V restauraci si vše připravují sami – od těstovin přes pečivo po bylinky. Stylová restaurace po celý den servíruje kvalitní a čerstvé jídlo jak formou self-service, tak prostřednictvím týmu kuchařů, pekařů a cukrářů, kteří uspokojí i ty nejnáročnější požadavky návštěvníků.

NUTREND World v Olomouci je rozsáhlým komplexem s nepřebernou nabídkou služeb různého zaměření. V prostorách wellness si vyberete z více než 70 druhů masáží, které vám zajistí masérky přímo ze Srí Lanky. Nachází se zde také jedno z mnoha Nutrend Store obchodů s rozsáhlou nabídkou produktů pro sportování a zdravý životní styl.