Porouchalo se vám auto a hledáte spolehlivý autoservis? Nevíte, kde výhodně přezout na zimní pneumatiky? V tom případě navštivte autoservis ve Slaném, který se nachází v místní části Kvíček, konkrétně na adrese Smečenská 68. Autoservis se pyšní širokou nabídkou služeb pro motoristy, výhodnými cenami oprav i náhradních dílů a profesionálním přístupem k zákazníkům. Autoopravna ve Slaném nabízí poctivý přístup, díky němuž se do ní budete rádi vracet.

Autoservis: kvalitní služby a profesionální přístup

V autoopravně ve Slaném si dobře uvědomují, že jim do rukou svěřujete automobil, který musí být vždy připraven vyrazit na cesty. Zaměstnanci autoservisu přistupují ke své práci svědomitě a zákazníkům nabízejí servisní služby na profesionální úrovni. Váš vůz se dostane do rukou odborníků, kteří mu díky mnoha letům zkušeností a použití nejmodernějších technologií poskytnou péči na nejvyšší možné úrovni. Nezáleží na tom, zda potřebujete zapravit drobný škrábanec nebo vyměnit pneumatiky na nákladní vozem. Ve všech případech se můžete spolehnout na vstřícný přístup a kvalitně odvedenou práci.

Bohatá nabídka servisních služeb

Personál autoservisu ve Slaném si poradí s mechanickou opravou osobních i dodávkových vozidel všech značek. Autoopravna poskytuje pravidelné servisní prohlídky, zabývá se generálními opravami motorů a jejich seřizováním. V nabídce služeb dále naleznete například testování tlumičů a brzdového systému, výměnu autoskel či odborné poradenství, které přijde vhod, kupujete-li ojetý vůz. Tím však výčet servisních služeb nekončí – autoservis ve Slaném se dále zabývá opravou karosérií, autoelektrikářskými pracemi i kompletními opravami. V neposlední řadě provádí také údržbu a plnění klimatizací.

Pneuservis zajistí poctivou péči o pneumatiky

Autoservis ve Slaném se specializuje také na služby spojené se servisem pneumatik. Pneuservis ve Slaném nabízí kompletní servis pneumatik pro osobní auta i dodávky. Zkušení mechanici přezují všemi typy pneumatik, a to od nejmenších rozměrů až po ty největší. Samozřejmostí je kontrola dezénu či spolehlivé vyvážení kol.

 

Provozní doba : Po - Pá : 08:00-18:00 hod