Trápí vás problémy se zrakem a poohlížíte se po nových brýlích, které budou vynikat kvalitou i vzhledem? Pak navštivte oční optiku Ireny Nováková, která se nachází na adrese Nádražní 921/108. V nabídce naleznete nepřeberné množství brýlových obrub pro děti i dospělé, ze které si vybere opravdu každý. Zkušený personál vám s výběrem nových brýlí pomůže a postará se o to, aby vám zajistily perfektní vidění a současně vám slušely.

Brýlové čočky, obruby i kontaktní čočky

S výběrem těch nejlepších korekčních pomůcek právě pro vás pomůže ostravská oční optika Ireny Novákové. Díky pravidelně obměňovanému sortimentu brýlových obrub budete mít jistotu, že vybíráte s ohledem na aktuální trendy. Optika se postará o výrobu brýlových čoček všech typů – minerálních i plastových.

Výhodou minerálních (skleněných) čoček je tvrdost a odolnost, nevýhodou pak vyšší hmotnost. Plastové (organické) čočky jsou oproti tomu lehké a vhodné i pro dlouhodobé nošení. Proto mají mezi uživateli brýlí velkou oblibu. Oční optika Ireny Novákové se postará o výrobu bifokálních i multifokálních brýlových čoček, které zajistí perfektní vidění na jakoukoliv vzdálenost. V nabídce najdete i pestrý výběr kontaktních čoček. Personál vám rád předá informace o jejich správném používání i údržbě.

Měření zraku pod vedením profesionálů

Aby vám brýle zajistili co nejlepší korekci zraku, musí být zvoleny s ohledem na přesné výsledky měření. I s tím vám v oční optice Ireny Novákové rádi pomohou. Mají bohaté zkušenosti s měřením zraku s využitím profesionálních měřicích přístrojů a v případě potřeby vás odkážou na profesionály, kde se o zdraví vašich očí postarají.

Opravy poškozených brýlí i výměny skel

Kromě prodeje nových brýlí se oční optika Ireny Novákové dlouhodobě věnuje také opravám poškozených brýlí. Některé brýle se dají snadno opravit, u jiných je oprava komplikovanější. Zavítejte se svými brýlemi do optiky v Ostravě, kde vám možnosti opravy představí. Ušetříte tak nemalé náklady, které byste jinak museli vynaložit na pořízení nových brýlí. Optika zajišťuje také výměny brýlových čoček do stávajících obrub. Opět záleží na konkrétním typu a modelu.

Pracovní doba:  PO: 11:00 - 17:00, ÚT, ST, ČT: 8:30 - 12:00, 13:30 - 16:00, PÁ: ZAVŘENO.