Společnost Ottl, s.r.o. spolupracuje s předními výrobci automobilů, pro které zajišťuje vývoj a projektování. Spolupracuje například se značkami Škoda, Audi, Wolkswagen či Mansory, mimo automobilový průmysl pak s firmami Olympus či Semcon. Společnost zajišťuje profesionální služby v oblasti designu, CAD modelingu, vizualizace, prototypingu, finishingu i zhotovení funkčních sestav. Tým specialistů se postará o ruční i CAD skicování a modelování, zajistí zhotovení projektové dokumentace a návrhy v nejmodernějších profesionálních programech.

Výroba prototypů a funkčních sestav

Nedílnou součástí činnosti firmy Ottl, s.r.o. je výroba prototypů a funkčních sestav. Společnost má k dispozici kvalitní technologické vybavení. Provádí obrábění na CNC strojích, odlévání do silikonových forem ve vakuu, vytváření kopií plastových dílů nebo zhotovení voskových modelů. K dispozici má robotické pracoviště s extra přesným robotem, který umožňuje svařování i obrábění materiálu až do tvrdosti duralu.

Společnost Ottl, s.r.o. využívá pro výrobu prototypů také moderní 3D tiskárnu. Díky pokročilé technologii Polyjet provádí 3D tisk z několika materiálů současně. Přesnost výrobků zhotovených na 3D tiskárně je až 0,02 mm. Firma je schopna zajistit i výrobu funkčních sestav. V minulosti zhotovila například funkční sestavu výfuku, osvětlení mikroskopu či upgrade čtyřkvaltu na pětikvalt.

Renovace veteránů

Mezi další činnosti, kterým se zmiňovaná společnost věnuje, patří renovace veteránů. Po domluvě se zákazníkem zajistí přesné kopie součástek, proměření, diagnostiku i seřízení. Patříte mezi majitele starého automobilu, který by si zasloužil profesionální renovaci? Obraťte se na firmu Ottl a domluvte se na individuální postupu spolupráce.