Paliva Stříbro, s.r.o.: prodej uhlí, briket a palivového dřeva

Na topnou sezónu byste se měli připravit s dostatečným předstihem. Ať už potřebujete zásobu uhlí, briket nebo dřeva na zimu, obraťte se na firmu Paliva Stříbro, s.r.o. Společnost se nachází v obci Stříbro na ulici Nádražní v prostorách uhelného skladu. Prodejem pevných paliv se zabývá již řadu let a v případě zájmu vám je doveze až domů. Společnost nabízí i služby autodopravy a zajišťuje také prodej štěrku a písku.

Uhlí a brikety v libovolném množství

Používáte uhlí či brikety a potřebujete dostatečnou zásobu na nadcházející topnou sezónu? Firma Paliva Stříbro vám dodá uhlí i brikety v požadovaném množství a napytluje vám je podle potřeby. V současné době nabízí hned několik typů uhlí z Mostu a Bíliny v zrnitosti od 20 až do 100 mm. Nabízí i brikety Union o velikosti 3 nebo 7 podle přání a požadavků klienta.

Firma zajistí dodávku uhlí a briket až k vám domů s využitím sklápecího vozidla. V případě vhodných podmínek skládá uhlí s využitím pásového dopravníku, který výrazně usnadní manipulaci.

Prodej palivového dřeva

Společnost se dále zaměřuje na prodej palivového dřeva. Nabízí dřevo tvrdé i měkké. Dodává se jak v dvoumetrových délkách, tak řezané a štípané a připravené na otop. Řezání a štípání dřeva provádí společnost Paliva Stříbro s využitím nastavitelného řezacího automatu. Zboží připraví přesně podle požadavků a dodá je k vám ve stanovený termín a čas.

Firma nabízí i další služby, mezi které patří například prodej štěrků a písků, rozvoz zboží, autodoprava či skládání pásovým dopravníkem.

Petr Koudelka: prodej palivového dřeva, Archlebov (okr. Hodonín)

Archlebov 304, 696 33 Archlebov
+420 602 732 236
Pokud topíte dřevem, nepodceňujte jeho dostatečnou zásobu na zimu. Zatímco v současné době je palivové dřevo dobře dostupné, vzhledem k plánovanému omezení těžby dřeva může být se sháněním dostatečného množství za rozumnou cenu problém. Obraťte se na firmu Petra Koudelky se sídlem v obci Archlebov (okres Hodonín), který se specializuje na prodej palivového dřeva. Zpracovává různé druhy dřeva a nabízí je nařezané a naštípané. Kromě tvrdých dřevin dodá v případě zájmu i dřeviny měkké. Prodej palivového dřeva v okrese Hodonín Petr Koudelka se specializuje na prodej palivového dřeva. V obci Archlebov působí již řadu let, během kterých si získal mnoho spokojených klientů, kteří se pro palivové dřevo opakovaně vrací. O prodej palivového dřeva je velký zájem po celém okrese, firma totiž nabízí přepravu zdarma až do vzdálenosti 20 km. Při větších vzdálenostech je účtován poplatech 18 Kč za kilometr. Dřevo je přepravováno vozem MAN s úložnou plochou 7m3. Palivové dřevo pro topení v krbech i kamnech Firma Petra Koudelky prodává palivové dřevo vysoké kvality, které je určené pro topení v krbech i kamnech. Pokud topíte dřevem, připravte se na tuhou zimu a pořiďte si dostatečnou zásobu dřeva. Firma nejčastěji zpracovává tvrdá dřeva, především dub, buk, habr a břízu. V případě zájmu je schopna připravit a dodat i jiná dřeva včetně měkkých dřevin. Palivové dřevo je nařezané, naštípané a připravené k expedici Pokud nechcete mít s přípravou dřeva na zimu příliš práce, se službami prodejce budete spokojeni. Dřevo totiž připravuje tak, aby se dalo použít přímo k vytápění – je nařezané a naštípané. Firma vychází vstříc i zákazníkům se specifickými požadavky. Máte-li speciální nároky na kvalitu vyschnutí či intenzitu rozštípání, neváhejte a obraťte se na Petra Koudelku, který vám rád vyhoví.

AST Coal Trans s.r.o.: uhelné sklady, dodávky uhlí pro Karlovarský kraj

U Koupaliště 24/848, 360 05 Karlovy Vary
+420 800 111 115
Topíte uhlím a potřebujete dostatečnou zásobu na nadcházející topnou sezónu? Obraťte se na uhelné sklady AST Coal Trans s.r.o., které zajišťují dodávky uhlí pro Karlovarský Kraj. Firma sídlí v obci Ostrov, okres Karlovy Vary, a prodává uhlí, brikety, koks, jako doplňkové zboží písek a kamennou drť. Firma zajistí dovoz uhlí až k vám domů a složí jej na určené místo pomocí pásového dopravníku. Prodej uhlí pro Karlovy Vary a okolí Společnost AST Coal Trans se zaměřuje na prodej uhlí a dalších tuhých paliv pro Karlovy Vary a široké okolí. Uhelné sklady nabízejí široký sortiment uhlí, v nabídce najdete například uhlí mostecké, bílinské, dále ostravský koks a černé uhlí nebo palivové dřevo v pytlích. Firma prodává také balené uhlí a brikety i balené ekologické pilinové brikety. Uhlí je skladováno v hale a před samotným naložením je tříděno. Firma je držitelem certifikátu společnosti Severní energetický a.s., což potvrzuje dodržování ekologických norem. Je také držitelem ocenění Zlatý prodejce Severočeských dolů a.s., které bylo uděleno za vysokou kvalitu skladování a propracovaný systém péče o klienty. Velmi krátké dodací lhůty Uhelné sklady Kaucký kladou důraz na rychlou dodávku a splnění všech přání a požadavků klientů. Dodací lhůty jsou velmi krátké, uhlí bývá dodáváno obvykle do 24 hodin od provedení objednávky. Pokud potřebujete zásobu uhlí co nejdříve, obraťte se právě na firmu AST Coal Trans. Dovoz uhlí i skládání dopravníkem Kromě prodeje uhlí se firma zaměřuje také na jeho rozovoz. Palivo je rozváženo různými vozidly v závislosti na objednaném množství. Firma prodává i stavební písek a kamennou drť, kterou vám také doveze. Uhelné sklady mají k dispozici i transportní pás o délce 3,5 metrů s vlastním pohonem. V případě zájmu vám zajistí složení tuhých paliv až k vám do sklepa nebo jiných prostor.

Expol Trade, s.r.o.: prodej paliv a sypkých materiálů v uhelných skladech

Mlýnská 122, 742 42 Šenov u Nového Jičína
+420 601 350 683
Společnost Expol Trade, s.r.o. je významným obchodníkem na trhu s tuhými palivy. Ročně prodá statisíce tun pevných paliv – uhlí, koksu a briket, a to v různých sortimentech. Společnostech Expol Trade vlastní 14 uhelných skladů, které se nachází zejména na Novojičínsku a Bruntálsku. Současně se zabývá dodávkou paliv do větších energetických a průmyslových celků, které se nachází v České republice i v zahraničí. Prodej tuhých paliv Hlavní činností společnosti EXPOL TRADE, s.r.o. je prodej tuhých paliv. V nabídce naleznete například kvalitní černé uhlí z polských dolů, které je tříděné a vyznačuje se dobrou výhřevností. Firma se již několik let zabývá také prodejem kvalitního antracitu z produkce ukrajinských dolů. Antracit se vyznačuje vysokou výhřevností a nízkými prchavými látkami. Hnědé uhlí od firmy EXPOL TRADE pak pochází z produkce Severočeských dolů, a.s. Uhlí vám zajistí ve vybraných sortimentech a dodají na místo určení, a to buď s využitím silniční, nebo železniční dopravy. Pro maloobchodní odběr hnědého uhlí se obraťte přímo na některý z uhelných skladů. Společnost se zabývá také prodejem hnědouhelných briket, koksu a koksochemických produktů. Prodej sypkých stavebních hmot Ve svých uhelných skladech zajišťuje společnost EXPOL TRADE také prodej sypkých stavebních hmot. V roce 2013 s tímto sortimentem, který byl do té doby nabízen jen maloobchodně, začali obchodovat na velkoobchodní úrovni. V roce 2014 společnost prodala 90 tisíc tun sypkých stavebních hmot, o dva roku později pak už tun 200 tisíc. V rámci maloobchodního prodeje si můžete na jednotlivých uhelných skladech zakoupit písky, štěrkopísky, drcené kamenivo, okrasné kamenivo i kačírky. Provoz 14 uhelných skladů Zmiňovaná firma provozuje celkem čtrnáct uhelných skladů, v rámci kterých se zabývá maloobchodním prodejem tuhých paliv i sypkých stavebních hmot. V některých uhelných skladech zajišťují i výkup kovového odpadu. Uhelné sklady se nachází v lokalitách Hradec Králové, Krnov, Bruntál, Moravský Beroun, Horní Benešov, Světlá Hora, Velká Štáhle, Zlaté Hory, Šenov u Nového Jičína, Bílovice, Odry, Kopřivnice a Studánka.

BeF Home, s.r.o.

Kotvrdovice 277, 679 07 Kotvrdovice
420 516 42 82 40
BeF Home, s.r.o.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...