Pavel Cimburek opraví a zrenovuje váš zašlý starožitný nábytek z půdy

Pavel Cimburek se specializuje na opravy a renovace starožitného nábytku. Firma Selista vdechne vašemu nábytku nový život pro další generace. Selský, lidový nebo starožitný nábytek stačí přinést do Starého Sedliště k opravě, renovaci nebo prodeji.

Opravy i velmi poškozených kusů nábytku

Firma pro vás zrestauruje jakýkoliv nábytkový kus od skříní, komod, stolů až po staré hodiny. Oprava starožitného nábytku se může týkat i kusů, které jsou podle laického oka neopravitelné. Nebojte se přinést cokoliv, co najdete na půdě po předcích. Ze starožitného nábytku se dá snadno vyrobit originální, a hlavně kvalitní kus do moderní domácnosti. Odborníci z firmy Selista každý výrobek pečlivě posoudí, nábytek rozeberou a zhodnotí možnost opravy či renovace.

Tradiční postupy a původní materiály pro dokonalou renovaci

Při renovaci starožitného nábytku řemeslníci používají tradiční postupy i materiály, aby byla co nejvíce zachovaná autenticita a historická hodnota vašeho kusu nábytku. Veškeré opravy jsou prováděny se záměrem navrátit původní vzhled starožitnosti.

Restaurovaný nábytek je potřeba dokonale rozebrat, očistit, opravit nebo nahradit chybějící části, zpevnit uvolněnou dýhu a doplnit ji. Celý proces opravy starožitného nábytku je založený na pečlivosti starožitníků a estetickém cítění. Jemná práce pokračuje broušením a závěrečnou povrchovou úpravou podle přání zákazníka. Vždy se k opravám používají stejné druhy dřeva, jako ty původní.

Galerie Petra Brandla: prodej luxusních uměleckých děl, Praha

Jungmannovo nám. 18, 110 00 Praha 1
+420 728 127 647
Galerie luxusních uměleckých děl – Galerie Petra Brandla – byla otevřena na počátku 90. let. V té době byla jednou z prvních pražských soukromých galerií zaměřených na prodej hodnotných děl ze 17. století až do současnosti. V galerii naleznete hodnotná díla českých i světových autorů. O rozsahu uměleckých výtvorů se přijďte sami přesvědčit do galerie Praha na Jungmannově náměstí. Otevřeno mají vždy od pondělí do pátku od 11:00 do 18:00 hodin. Galerie Petra Brandla dnes Galerie Petra Brandla nabízí prodej obrazů v srdci Prahy. Od roku 2011 sídlí v nových výstavních prostorech v klášteře františkánů na Jungmannově náměstí. Hodnotná umělecká díla si prohlédnete na ploše 300 m2 ve dvou podlažích. K vidění jsou opravdové skvosty nejen z českých zemí, ale také Itálie, Německa, Francie, Rakouska a dalších míst Evropy. Prodej obrazů a dalších uměleckých děl Galerie Praha se specializuje na prodej obrazů a jiných uměleckých děl z období od 17. století po současnost. K vidění jsou díla Františka Kávana, Jana Zrzavého, v nabídce nechybí ani Jan van Goyen, Otto Gutfreund a mnozí další velikáni. Galerie se specializuje nejen na prodej obrazů, ale také grafiky, kresby či sochařských uměleckých děl. S výběrem vám pomůže tým zkušených odborníků pod vedením Simony Markové, vedoucí galerie. Prodejte cenné obrazy v Galerii Petra Brandla Máte doma umělecký skvost, který byste chtěli vystavit a prodat? Obraťte se na Galerii Petra Brandla v Praze, která vám prodej obrazů a dalších uměleckých děl ráda zprostředkuje. Spolehněte se na profesionální přístup a cenné rady, které vám budou během spolupráce předány. V současné době galerie vystavuje 248 uměleckých děl, to vaše může být dalším z nich. Galerii navštěvují tuzemští i zahraniční odborníci a milovníci umění.

Zdeněk Lexa: starožitnictví a zlatnictví, Litoměřice

 Dobrovského 1354/11, 412 01 Litoměřice 
  Našli jste po svých předcích zajímavou starožitnost a rádi byste ji prodali za výhodnou cenu? Nebo chcete nabídnout k výkupu zlaté nebo stříbrné šperky, pro které nemáte využití? Pak navštivte starožitnictví a zlatnictví Zdeňka Lexy v Litoměřicích, které se dlouhodobě věnuje výkupu i prodeji drahých kovů a starožitných předmětů.

Peřiny z umělých vláken ocení hlavně alergici

Doma jsme jednu dobu byli všichni stále nemocní, u dětí se postupně rozvíjela alergie atp, nebylo to úplně nej...

Nůž sekačky ovlivní kvalitu sečení. Víme, jak jej vybrat

Jen chci informovat, že se na trhu s noži objevil nový hráč, česká firma ABBECON. Vyrábějí nože na jakýkoliv t...

Číslo popisné a číslo orientační: rozdíl je nepatrný, avšak zásadní

Je absurdní že všude na světě se používá jen ulice, číslo, PSČ, ale českým postakum to nestačí, a potřebují da...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...