Některé předměty mají historickou nebo sběratelskou hodnotu, v našich domácnostech však už nemají žádné využití. Navštivte starožitnictví a zlatnictví v Litoměřicích pod vedením Zdeňka Lexy, který vaše staré předměty či šperky náležitě ocení a vykoupí je od vás za férovou cenu. V oboru se pohybuje řadu let a spolupracuje s mnoha sběrateli, a tak je schopen nabídnout zákazníkům bezkonkurenční výkupní ceny zlata, stříbra i starožitných předmětů. Svým klientům je k dispozici vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 11:00 a 12:30 do 16:00 hodin.

Výkup i prodej starožitných předmětů

Patříte mezi milovníky starých předmětů a rádi byste svůj interiér ozdobili zajímavým starožitným kouskem? Nebo naopak vlastníte starožitnost, kterou byste rádi prodali? V obou případech zavítejte do starožitnictví Zdeňka Lexy v Litoměřicích. Na první pohled vás zaujme rozsahem starožitných předmětů z různého období. Litoměřické starožitnictví prodává a vykupuje starý nábytek, bytové dekorace, příbory, obrazy, hudební nástroje, sochy, vázy a jiné předměty s historickou hodnotou.

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru je starožitník schopný daný předmět správně nacenit a nabídnout jej k výkupu za férovou cenu. Vykupuje i poškozené či zašlé předměty, u kterých se postará o renovaci a nabídne jej dalším zájemcům o starožitné zboží.

Zlatnictví a stříbrnictví v Litoměřicích

Kromě výkupu a prodeje starožitnictví se firma Zdeňka Lexy věnuje oboru zlatnictví a stříbrnictví. Od zákazníků vykupuje nejrůznější předměty z cenných kovů. Při naceňování vychází z aktuálního kurzu a zlato i stříbro vykupuje za nadstandardní cenu. Zlatnictví a stříbrnictví pana Lexy od vás vykoupí například zlaté či stříbrné náušnice, prsteny, náhrdelníky či řetízky. Zájem má také o stříbrné příbory zlaté slitky, mince, zuby a jiné předměty z cenných kovů. Přímo v provozovně určí pravost a kvalitu šperku a nabídne výkupní cenu. Zájem má také o šperky s drahými kameny či polodrahokamy.

Ať už potřebujete prodat, nebo naopak koupit starožitný předmět nebo šperk, případně potřebujete radu zkušeného starožitníka, navštivte starožitnictví a zlatnictví v Litoměřicích, které je vám k dispozici každý všední den.