Hledáte profesionální montážní firmu, která se zaměřuje na odborné realizace skleněných konstrukcí nebo jakýchkoliv vnitřních a vnějších skleněných výplní? Pak se obraťte na Pavla Tůmu, který provádí montážní práce v ČR i zahraničí. Specializuje se zejména na montáže skleněných konstrukcí v bytových, veřejných i komerčních objektech, například v nákupních centrech, obchodech nebo kancelářských prostorách.

Montáže všech typů oken

Firma Pavla Tůmy se dlouhodobě specializuje na montáže oken různých typů a velikostí. Má zkušenosti s montáží plastových, dřevěných i hliníkových oken. V případě zájmu vám pomůže i s výběrem konkrétního typu oken, která budou odpovídat vašim představám a splní přísné požadavky na tepelněizolační vlastnosti. Kromě montáží se firma postará také o záruční i pozáruční servisy a opravy. Spolehněte se na profesionální přístup, dodržování smluvených termínů i montáž v souladu s doporučovanými technologickými postupy.

Montáže provětrávaných fasád a skleněných výplní

Mezi další činnosti, na které se firma Pavla Tůmy specializuje, jsou montáže provětrávaných fasád. Konkrétně realizuje provětrávané fasády skleněné, hliníkové a alubondové. U třetího typu jde o sendvičové desky, které se skládají z několik hliníkových krycích plechů a plastového či minerálního jádra. Nevíte, který typ provětrávaných fasád bude pro vaši stavbu nejlepší volbou? Obraťte se na Pavla Tůmu, který vám s výběrem materiálu rád pomůže a postará se o kompletní realizaci. Firma provádí také montáže všech vnitřních a vnějších skleněných výplní otvorů, a to včetně velkých prosklených ploch.

Další montážní sklenářské práce

Kromě výše zmíněných montážních prací se firma Pavla Tůmy zaměřuje na řadu dalších činností souvisejících se sklenářským řemeslem. Provádí například montáže bezpečnostních a protipožárních skel, a to včetně rámů. Dále zajišťuje realizace skleněných podlah, schodišť nebo zábradlí. Po dohodě se zákazníkem se postará také o montáže skleněných světlíků nebo přístřešků různých druhů. Máte specifické požadavky a přání? Obraťte se na zmiňovanou firmu, která připraví řešení přímo na míru vašim potřebám.