Pavel Větrovský – elektroinstalační práce a revize, Mníšek pod Brdy

Návrh, rekonstrukce, montáž i servis elektroinstalací. To vše vám zařídí Pavel Větrovský, která se elektroinstalací zabývá již řadu let. V jakémkoliv domě zajistí elektrické rozvody. Spolehnout se můžete na kvalitně odvedenou práci za předem sjednané ceny a flexibilitu.

Elektroinstalační práce za dobrou cenu

S nadšením pro vás zajistí elektroinstalaci, elektromontáže a práci s elektrickými rozvody. Práce provádí pro rodinné domy, byty, administrativní budovy i průmyslové objekty. Veškeré administrativní úkony, které souvisí s připojením i úpravou odměrného místa vyřídí za vás.

Na veškerých cenách se dohodnete napřed. Nikdy se nestane, že budete na konci překvapeni, kolik platíte. Práce provádí Pavel Větrovský v Mníšku pod Brdy a v jeho okolí. Nenajdete lepšího řemeslníka na drobné stavební práce a elektroinstalace.

 

Revize elektroinstalací na stavbách i v domácnostech

Cílem je vyjít vstříc požadavkům zákazníků, aby se nemuseli bát o bezpečnost své elektroinstalace nebo jiných elektro zařízení. Zdarma vám vypracuje cenovou nabídku. Cílem je spokojenost klienta. Provádí také vstupní i periodické revize elektroinstalací a elektrických rozvodů na stavbě i v domácnostech.

Revize jsou prováděny podle platných norem ČSN. Objednejte si kontrolu elektroinstalací a díky tomu předejděte možným požárům nebo úrazům.

Elektromontáže rychle a spolehlivě

Elektromontáže poskytuje nejen do rodinných domů, ale také pro firmy, obchody a další budovy. Co pro vás udělá?

  • Odpojení a zapojení elektrospotřebičů
  • Bytové rozvody
  • Montáž elektrorozvaděčů
  • Montáž elektrických přímotopů
  • Montáž elektrických ohřívačů vody
Interiérové vůně Posláním firmy je distribuce a obchod se spotřebním zbožím ve vynikající kvalitě, za odpovídající cenu a s dokonalým servisem pro zákazníky. Díky síti obchodních zástupců je společnost schopna rychle a flexibilně zásobovat více než 5000 partnerů na celém území ČR a v SR. Firma Z - TRADE se soustředí především na oblast svíček, lepidel a tmelů a sezónního dárkového zboží.
Poradíme, jak na zdravé bydlení podle feng šuej, jak uspořádat kancelářské prostory, ale třeba také jak harmonizovat partnerské vztahy. Provádíme posouzení vlivu vodních zdrojů a krajiny na obytné domy, služby geomantie (tj. vyhledávání geopatogenních zón) a mnoho dalších úkonů spojených s feng šuej.  Semináře a přednášky feng šuej Pořádáme semináře a přednášky z oblasti feng šuej zaměřené na osobní i firemní poradenství ve všech oblastech harmonického života. Chcete například najít odpovědi na otázky: Jak zlepšit vztahy s rodinou a přáteli? Jak najít vhodného partnera? Proč se vám dlouhodobě nedaří v podnikání? Jak zajistit spokojenost svých zaměstnanců a dostat z nich lepší výkony? Na seminářích feng šuej vám pomůžeme najít řešení a dozvíte se mnohem více.  Poradenství feng šuej - Ing. Jiří Šmikmátor Harmonizace bytových prostor  Vytvoření šťastného domova i pracoviště Pochopení vztahů, vlastních chyb, příčin životních neúspěchů i úspěchů Odstranění negativních vlivů (energií), které nás obklopují Stanovení vhodných dnů a období pro životní změny ...a mnoho dalších oblastí feng šuej

Masáže Tišnov – Renata Kolářová

Komenského náměstí 106, 66434 Kuřim
736 769 247
Toužíte se zrelaxovat po náročném dni v práci nebo ve škole? Chcete si užít nikým a ničím nerušenou masáž, která vás dokonale uvolní? Renata Kolářová v Tišnově provozuje masážní studio, ve kterém na vás čeká nejen klasická masáž. Masáže lávovými kameny i bylinná lázeň Je libo klasická masáž, ajurvédská masáž nebo čokoládová? U Renaty Kolářové si vyberete z několika druhů masáží, které vás perfektně uvolní. Na co se můžete těšit ještě? Masáž lávovými kameny Parní bylinná lázeň Tibetská masáž Vakové uhličité koupele Lymfatická masáž Podtlaková masáž V nabídce je kromě masáží a koupelí taktéž flabelos – dvacetiminutové cvičení vám při pravidelné docházce pomůže zhubnout konfekční velikost během 3 týdnů. Jaké jsou další výhody flabelos? Redukuje celulitidu Spaluje 300 kalorií za 15 minut a tím redukuje váhu. Odstraňuje bolesti zad v křížové oblasti a kloubů.  Zlepšení rovnováhy a rozsahu pohybu.  Zvýšení pružnosti celého těla. Zrelaxujte své tělo, omlaďte svůj obličej Renata provádí ve svém studiu také velmi žádaný lifting obličeje. Jedná se o techniku masáže obličeje, která vám přinese příjemné uvolnění. Navíc tato masáž vyhlazuje vrásky, probudí krevní oběh. Díky liftingu obličeje se odplavují odpadní látky a zmírňuje se také svalová únava. Jestliže chcete vypadat mladší a toužíte oživit pokožku na obličeji, pak je pro vás lifting obličeje to pravé ořechové.

Autokemp u Kosů – relaxace v Jižních Čechách

Staňkov 61, 378 06 Staňkov
606145578
Toužíte po pohodičce a relaxaci v srdci Jižních Čech? Autokemp u Kosů je to pravé místo pro všechny, kdo rádi výletují a užívají si přírodu. Kemp nabízí ubytování v chatkách, maringotce, pod stanem i v karavanu. Těšte se na pohodový kemp v nádherné přírodě. Plně vybavené chaty i místo pro stany Autokemp u Kosů se nachází na okraji Staňkovského rybníku v Jižních Čechách v Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Rybník je svou rozlohou 7. největší v ČR. Ubytovat se můžete ve: 2-6 lůžkové chatě maringotce stanu karavanu Samozřejmostí je čisté sociální zařízení s teplou vodou po 24 hodin. Kuchyňka je vybavena plynovým vařičem, dřezem na nádobí i mikrovlnou troubou. Kemp se o vás postará se vším všudy  V kempu se můžete skvěle zrelaxovat na dvou plážích s lehátky. Pláž je skvělá i pro malé děti, jelikož je tu pozvolný vstup do vody. Z kempu se nemusíte ani hnout, protože je tu i široký výběr jídla, od výtečných hamburgerů, přes tortily, saláty s kuřecími stripsy až po fish and chips. Od 7:00 je pro vás otevřený obchůdek s křupavým pečivem, zakoupit lze i šunku či sýry. Je libo na snídani míchaná vajíčka nebo zdravou jogurtovou misku? Není problém. Kemp se o vás kompletně postará. V kiosku si dejte čepované pivo, domácí limonády nebo míchané drinky a zmrzliny. Ideální dovolená pro rodiny i rybáře Autokemp u Kosů nabízí perfektní zázemí pro rodiny s dětmi, seniory i houbaře či rybáře. Každý si tu najde to své. V blízkosti kempu je mnoho zajímavých turistických míst. Okolí lze projít pěšky, na kole, koloběžce. Naleznete zde spousty cyklistických stezek pro náročné i rekreační cyklisty. Nedaleko se dokonce nachází hraniční přechod do Rakouska. V roce 2014 získal kemp ocenění od TV Nova od prázdninového inspektora, totéž se opakovalo v roce 2016. V roce 2020 se kemp dokonce stal kempem roku. Nenechte si ujít jedinečné místo plné pohody.

5 tipů na moderní obývací stěny – inspirujte se!

Zařizujete nový obývací pokoj ve svém bytě? Obývací stěna může být dokonalým a jednoduchým řešením. Chce to al...

Jak vybrat kvalitní sprchovou baterii a hlavici? Seznamte se s důležitými parametry

Dobrý den, rozteč je nejčastěji 150 mm, řidčeji 100 mm. Jde o vzdálenost mezi trubkami ve stěně. Změříte jedno...

Jak vybrat kvalitní sprchovou baterii a hlavici? Seznamte se s důležitými parametry

Zdravím, v jiném článku jsem četl o rozteči, že jsou rozdíly. Nevíte, jak ji změřit?

Tepelné čerpadlo, nebo elektrické vytápění?

Počet TČ je v roce 2017 skoro stejné jako v roce 2020, to je nedůvěryhodná informace, prosím o vysvětlení. Dě...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...