Pavel Větrovský – elektroinstalační práce a revize, Mníšek pod Brdy

Návrh, rekonstrukce, montáž i servis elektroinstalací. To vše vám zařídí Pavel Větrovský, která se elektroinstalací zabývá již řadu let. V jakémkoliv domě zajistí elektrické rozvody. Spolehnout se můžete na kvalitně odvedenou práci za předem sjednané ceny a flexibilitu.

Elektroinstalační práce za dobrou cenu

S nadšením pro vás zajistí elektroinstalaci, elektromontáže a práci s elektrickými rozvody. Práce provádí pro rodinné domy, byty, administrativní budovy i průmyslové objekty. Veškeré administrativní úkony, které souvisí s připojením i úpravou odměrného místa vyřídí za vás.

Na veškerých cenách se dohodnete napřed. Nikdy se nestane, že budete na konci překvapeni, kolik platíte. Práce provádí Pavel Větrovský v Mníšku pod Brdy a v jeho okolí. Nenajdete lepšího řemeslníka na drobné stavební práce a elektroinstalace.

 

Revize elektroinstalací na stavbách i v domácnostech

Cílem je vyjít vstříc požadavkům zákazníků, aby se nemuseli bát o bezpečnost své elektroinstalace nebo jiných elektro zařízení. Zdarma vám vypracuje cenovou nabídku. Cílem je spokojenost klienta. Provádí také vstupní i periodické revize elektroinstalací a elektrických rozvodů na stavbě i v domácnostech.

Revize jsou prováděny podle platných norem ČSN. Objednejte si kontrolu elektroinstalací a díky tomu předejděte možným požárům nebo úrazům.

Elektromontáže rychle a spolehlivě

Elektromontáže poskytuje nejen do rodinných domů, ale také pro firmy, obchody a další budovy. Co pro vás udělá?

  • Odpojení a zapojení elektrospotřebičů
  • Bytové rozvody
  • Montáž elektrorozvaděčů
  • Montáž elektrických přímotopů
  • Montáž elektrických ohřívačů vody
Interiérové vůně Posláním firmy je distribuce a obchod se spotřebním zbožím ve vynikající kvalitě, za odpovídající cenu a s dokonalým servisem pro zákazníky. Díky síti obchodních zástupců je společnost schopna rychle a flexibilně zásobovat více než 5000 partnerů na celém území ČR a v SR. Firma Z - TRADE se soustředí především na oblast svíček, lepidel a tmelů a sezónního dárkového zboží.
Poradíme, jak na zdravé bydlení podle feng šuej, jak uspořádat kancelářské prostory, ale třeba také jak harmonizovat partnerské vztahy. Provádíme posouzení vlivu vodních zdrojů a krajiny na obytné domy, služby geomantie (tj. vyhledávání geopatogenních zón) a mnoho dalších úkonů spojených s feng šuej.  Semináře a přednášky feng šuej Pořádáme semináře a přednášky z oblasti feng šuej zaměřené na osobní i firemní poradenství ve všech oblastech harmonického života. Chcete například najít odpovědi na otázky: Jak zlepšit vztahy s rodinou a přáteli? Jak najít vhodného partnera? Proč se vám dlouhodobě nedaří v podnikání? Jak zajistit spokojenost svých zaměstnanců a dostat z nich lepší výkony? Na seminářích feng šuej vám pomůžeme najít řešení a dozvíte se mnohem více.  Poradenství feng šuej - Ing. Jiří Šmikmátor Harmonizace bytových prostor  Vytvoření šťastného domova i pracoviště Pochopení vztahů, vlastních chyb, příčin životních neúspěchů i úspěchů Odstranění negativních vlivů (energií), které nás obklopují Stanovení vhodných dnů a období pro životní změny ...a mnoho dalších oblastí feng šuej

Masáže Tišnov – Renata Kolářová

Komenského náměstí 106, 66434 Kuřim
736 769 247
Toužíte se zrelaxovat po náročném dni v práci nebo ve škole? Chcete si užít nikým a ničím nerušenou masáž, která vás dokonale uvolní? Renata Kolářová v Tišnově provozuje masážní studio, ve kterém na vás čeká nejen klasická masáž. Masáže lávovými kameny i bylinná lázeň Je libo klasická masáž, ajurvédská masáž nebo čokoládová? U Renaty Kolářové si vyberete z několika druhů masáží, které vás perfektně uvolní. Na co se můžete těšit ještě? Masáž lávovými kameny Parní bylinná lázeň Tibetská masáž Vakové uhličité koupele Lymfatická masáž Podtlaková masáž V nabídce je kromě masáží a koupelí taktéž flabelos – dvacetiminutové cvičení vám při pravidelné docházce pomůže zhubnout konfekční velikost během 3 týdnů. Jaké jsou další výhody flabelos? Redukuje celulitidu Spaluje 300 kalorií za 15 minut a tím redukuje váhu. Odstraňuje bolesti zad v křížové oblasti a kloubů.  Zlepšení rovnováhy a rozsahu pohybu.  Zvýšení pružnosti celého těla. Zrelaxujte své tělo, omlaďte svůj obličej Renata provádí ve svém studiu také velmi žádaný lifting obličeje. Jedná se o techniku masáže obličeje, která vám přinese příjemné uvolnění. Navíc tato masáž vyhlazuje vrásky, probudí krevní oběh. Díky liftingu obličeje se odplavují odpadní látky a zmírňuje se také svalová únava. Jestliže chcete vypadat mladší a toužíte oživit pokožku na obličeji, pak je pro vás lifting obličeje to pravé ořechové.

Autokemp u Kosů – relaxace v Jižních Čechách

Staňkov 61, 378 06 Staňkov
606 145 578
Toužíte po pohodičce a relaxaci v srdci Jižních Čech? Autokemp u Kosů je to pravé místo pro všechny, kdo rádi výletují a užívají si přírodu. Kemp nabízí ubytování v chatkách, maringotce, pod stanem i v karavanu. Těšte se na pohodový kemp v nádherné přírodě. Plně vybavené chaty i místo pro stany Autokemp u Kosů se nachází na okraji Staňkovského rybníku v Jižních Čechách v Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Rybník je svou rozlohou 7. největší v ČR. Ubytovat se můžete ve: 2-6 lůžkové chatě maringotce stanu karavanu Samozřejmostí je čisté sociální zařízení s teplou vodou po 24 hodin. Kuchyňka je vybavena plynovým vařičem, dřezem na nádobí i mikrovlnou troubou. Kemp se o vás postará se vším všudy  V kempu se můžete skvěle zrelaxovat na dvou plážích s lehátky. Pláž je skvělá i pro malé děti, jelikož je tu pozvolný vstup do vody. Z kempu se nemusíte ani hnout, protože je tu i široký výběr jídla, od výtečných hamburgerů, přes tortily, saláty s kuřecími stripsy až po fish and chips. Od 7:00 je pro vás otevřený obchůdek s křupavým pečivem, zakoupit lze i šunku či sýry. Je libo na snídani míchaná vajíčka nebo zdravou jogurtovou misku? Není problém. Kemp se o vás kompletně postará. V kiosku si dejte čepované pivo, domácí limonády nebo míchané drinky a zmrzliny. Ideální dovolená pro rodiny i rybáře Autokemp u Kosů nabízí perfektní zázemí pro rodiny s dětmi, seniory i houbaře či rybáře. Každý si tu najde to své. V blízkosti kempu je mnoho zajímavých turistických míst. Okolí lze projít pěšky, na kole, koloběžce. Naleznete zde spousty cyklistických stezek pro náročné i rekreační cyklisty. Nedaleko se dokonce nachází hraniční přechod do Rakouska. V roce 2014 získal kemp ocenění od TV Nova od prázdninového inspektora, totéž se opakovalo v roce 2016. V roce 2020 se kemp dokonce stal kempem roku. Nenechte si ujít jedinečné místo plné pohody. Najdete nás i na facebooku.

VIDEO NÁVOD: Jak opravit protékající závěsný záchod

Děkujeme za doplnění a praktický tip. Ano, odpojení je dobrým řešením, pokud hadička přišla po letech o svou e...

VIDEO NÁVOD: Jak opravit protékající závěsný záchod

Hadička napouštěcího ventilu po letech není tak ohebná jako na videu. Pohodlněji se ventil vyndá, když hadičku...

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Děkuji za vyjádření, které mne uklidnilo.

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...