Jižní Čechy jsou turisticky vyhledávanou oblastí jak v letním, tak zimním období. Navštivte Penzion Pohoda v Kvildě a užijte si příjemný pobyt se svými nejbližšími. Penzion patří mezi moderně vybavená ubytovací zařízení hotelového typu. K dispozici jsou také apartmány v dalších turisticky oblíbených oblastech jižních Čech.

Penzion a restaurace Pohoda – Kvilda

Penzion Pohoda se nachází v centru Kvildy v blízkosti sjezdovek s umělým zasněžování i večerním lyžování. Vedle objektu se nachází centrální parkoviště, které je současně výchozím bodem pro výlety. Právě zde začíná většina turistických tras, cyklotras a běžeckých stop. U penzionu se také nachází autobusový zastávka s přímým spojením z Prahy.

Penzion Pohoda – Kvilda nabízí ubytování ve 2 a 3lůžkových pokojích a apartmánech vybavených vlastním sociálním zařízením a televizorem. V objektu je umístěna oblíbená restaurace s kapacitou až 55 míst. Ve všech prostorách penzionu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Během letní i zimní dovolené využijete služby místní kolárny a lyžárny. Tipy na výlety a rozpisy cen naleznete na internetových stránkách penzionu.

Další možnosti ubytování v jižních Čechách

Kromě ubytování v penzionu můžete využít i možnosti ubytování v dalších apartmánech na území jižních Čech. Apartmán Blanka se nachází v panelovém domě v blízkosti historického centra Českého Krumlova. Další apartmány naleznete například v obci Chvalšiny, která je umístěna 10 km severozápadně od Krumlova. Vyhledávaný je také rekreační domek Borovští Uhlíři s vlastním bazénem, krbem i houpačkou pro děti. Zajímavou alternativou jsou mobilní domky umístěné přímo na břehu Lipenské přehrady.

Ať už se chystáte objevovat krásy jižních Čech v letním či zimním období, nepodceňte význam ubytování. Výše uvedený penzion či apartmány vám zajistí to nejlepší zázemí pro nezapomenutelnou dovolenou, kterou si užijete se vším všudy.