Ať už potřebujete vyčistit oblek, koberec nebo zajistit profesionální čištění pracovních oděvů či prádla, obraťte se na oblíbenou čistírnu PEROLA se sídlem v městské části Praha 4. Společnost PEROLA čistírna s.r.o. využívá moderní vybavení poslední generace, které společně s účinnými chemickými čisticími a pracími prostředky odstraní téměř jakékoliv skvrny a nečistoty. Společnost přísně kontroluje kvalitu splnění zakázek. Usiluje o lidský přístup a snaží se splnit všechny požadavky svých zákazníků. Čistírna oděvů a prádelna dlouhodobě spolupracuje jak s koncovými zákazníky, tak s klienty z řad firem a společností.

Čistírna oděvů a prádelna vyčistí jakýkoliv materiál

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru je čistírna oděvů a prádelna PEROLA schopna vyčistit téměř jakýkoliv materiál. Kromě chemického čištění využívá i novou technologii mokrého čištění Aqua Cleaning. Díky ní je možné využít mokré čištění i tam, kde bylo doposud možné uplatnit jen čištění chemické. Takový způsob mokrého čištění je obzvláště vhodný pro čištění sportovních oděvů, kdy se nezhodnotí vlastnosti oděvu a membrány. Vhodné je také pro čištění bund, dek, šatů, sak či kalhot.

Kromě pokročilých metod chemického a mokrého čištění nabízí čistírna oděvů i řadu dalších služeb. Zaměřuje se například na čištění koberců. Přihlíží přitom na složení koberce. Po vyčištění se koberec důkladně vysuší proudícím vzduchem, aby nedošlo k zatuchnutí a znehodnocení. Prádelna a čistírna dále zajistí praní prádla, žehlení a mandlování i čištění kůže.

Oprava oděvů a obuvi

Čistírna a prádelna PEROLA se sídlem v Praze se zabývá mimo jiné i opravami oděvů a obuvi. Po domluvě se zákazníkem zajistí například zkrácení saka či kalhot, přišití knoflíků nebo opravu zipů. Dále šije různé typy povlečení. Postará se také o opravu obuvi. Připevňuje podpatky všech velikostí, suché zipy, provádí i lepení stélek a patových částí.

Najdete nás i na facebooku.