Potřebujete zajistit kompletní rekonstrukci bytu, nebo hledáte spolehlivé řemeslníky pro konkrétní stavební úpravy? Pak se obraťte na stavební firmu Petra Fabiána, která poskytuje své služby v kterékoliv části Středočeského kraje. Sídlo firmy se nachází v Brandýse nad Labem, kde vám při osobní schůzce sestaví servis podle vašich požadavků a zhotoví cenovou kalkulaci - provádíme rozpočty.

Zednické a další stavební práce

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru, rozsáhlému týmu řemeslníku a kvalitní stavební mechanizaci je Firma Fabián schopna zajistit téměř jakékoliv stavební práce. Postará se o zhotovení základů vaší budoucí novostavby, kompletní výstavbu i zednické práce. Firma provádí také izolace a zateplování fasád, a to s využitím osvědčených materiálů od renomovaných výrobců. Mezi zajišťované služby patří také zemní a výkopové práce. Stavební firma Petra Fabiána zvládne zhotovit komunikace se štěrkovým, živičným nebo cementobetonovým povrchem. Obraťte se na Firmu Fabián a domluvte se na konkrétním postupu a termínech zahájení prací.

Rekonstrukce bytů, malířské i podlahářské práce

Firma Petra Fabiána podá pomocnou ruku všem, kteří potřebují zajistit opravy či rekonstrukce v interiérech. Zkušení obkladači se postarají o zhotovení nových obkladů a dlažby v koupelně, podlaháři zase zajistí pokládku jakékoliv podlahové krytiny. Je jen na vás, rozhodnete-li se pro pořízení plovoucí podlahy, PVC, linolea nebo jiného typu. Firma má bohaté zkušenosti také se sádrokartonářskými pracemi – montážemi příček, podhledů a dalších sádrokartonových prvků.

Odborné konzultace a poradenská činnost

Součástí poskytovaných služeb stavební firmy Petra Fabiána jsou odborné konzultace a poradenství. Pokud si nevíte rady s konkrétním postupem stavebních prací nebo výběrem vhodného materiálu, zmiňovaná firma vám ráda pomůže. Kromě samotných prací představí nejvhodnější postup, doporučí skladbu materiálů a poradí i s následnou údržbou. Ať už potřebujete postavit nový dům, rekonstruovat byt nebo zhotovit chodník či příjezdovou komunikaci, Petr Fabián je tu se svou firmou pro vás.