Ztráta blízké osoby je vždy náročná pro rodinné příslušníky a příbuzné. Pohřební služba Maurenc v Kaplicích již řadu let pomáhá pozůstalým se všemi náležitostmi, které s organizací pohřbu a posledního rozloučení souvisí. Ke svým klientům přistupuje citlivě a profesionálně. Cílem pohřební služby je poskytovat co nejširší nabídku pohřebních služeb, a to včetně převozů, smuteční výzdoby, zajištění řečníka, organizace církevního pohřbu a dalších organizačně náročných záležitostí.

Zajištění jakékoliv typu pohřbu v Kaplicích a okolí

Pohřební služba Maurenc je schopna zajistit jakýkoliv typ pohřbu podle přání a požadavků pozůstalých. Postará se kompletní uspořádání smutečního obřadu, stejně tak zajistí i organizaci církevního pohřbu. Pohřební služba Maurenc zajistí uložení rakve do hrobu nebo rozptyl na rozptylové louče. Pohřebnictví si uvědomuje, že poslední rozloučení je důležitou součástí života pozůstalých. Proto nabízí co nejširší rozsah služeb, které umožní provedení posledního rozloučení přesně podle představ nejbližších. Ať už chcete zorganizovat skromný pohřeb v rodinném kruhu, nebo naopak velký okázalý pohřeb, obraťte se na pohřební službu Maurenc.

Od tisku smutečního oznámení po zajištění řečníka

Využijte služeb pohřebnictví Maurenc v Kaplicích a veškerou organizaci posledního rozloučení přenechte profesionálním pracovníkům. Pohřební služba zajistí i převzetí oděvu pro zesnulého, tisk smutečního oznámení, květinovou výzdobu, smutečního řečníka i smuteční hudbu. Převozy zesnulých poskytuje v rámci celé České republiky i zahraničí. Pozůstalým je k dispozici 24 hodin denně včetně víkendů a svátků.

Při návštěvě kanceláře pohřební služby s sebou přineste i občanský průkaz zemřelého a občanský průkaz objednatele pohřbu. Přineste i oblečení pro zemřelého, ve kterém má být uložen do hrobu či zpopelněn. Se vším ostatním včetně vyřízení potřebné administrativy a jednání s úřady vám pomohou profesionální pracovníci pohřební služby v Kaplicích.