Společnost Johan TS, sídlící v části obce Příbor v Moravskoslezském kraji, nabízí již přes 20 let svým zákazníkům práškové lakování a další  povrchové úpravy kovů vysoké kvality. Za tu dobu realizovala již přes 1000 zakázek pro spokojené klienty. Firma je schopna poskytnout služby jak pro firmy se speciálními požadavky, tak i pro soukromé zákazníky.

Práškové lakování: kvalitní finální úprava povrchu kovu

Práškové lakování patří k nejvyhledávanějším službám firmy. Nabízí lakování výrobků do velikosti 4,7 m x 1,6 m a do hmotnosti 1500 kg. Barvy jsou aplikované elektrostatickou metodou od 40µm a statickou metodou (Tribo) až do 120µm v jedné vrstvě laku.

JOHAN TS s.r.o. má v nabídce široké množství vzorů a barev, tudíž si může každý klient vybrat přesně takový odstín, jaký potřebuje. Barvy a vzory pocházejí od významných zahraničních i tuzemských dodavatelů a také kvalita provedení je vždy zajištěna.

Povrchové úpravy: pískování kovovou drtí

Potřebujete odstranit rez, nečistotu nebo starý nátěr rychle, profesionálně a bez starostí? Firma Johan TS nabízí také pískování kovů. Pískování kovovou drtí je nejčastěji využíváno pro odstranění starých nátěrů a pro předúpravu pro následné lakování.

Firma ale využívá také pískování struskou nebo pískování skleněnou drtí ideální pro finální dočišťování hliníkových výrobků. Najdete nás i na facebooku.

Snadná komunikace a rychlá realizace

Společnost je oblíbená nejen díky profesionálně odvedené práci, ale také snadné a rychlé komunikaci a realizaci. Pokud si nevíte rady, personál vám rád poradí, abyste byli s výsledkem maximálně spokojeni.