Společnost VAŠSTAV s.r.o. se pohybuje v oboru stavitelství déle než čtvrt století. Za dobu své existence si vybudovala přední místo na českém trhu, postavila byty pro stovky spokojených rodin a v neposlední řadě zrenovovala řadu škol a nemocnic. Společnost nabízí kompletní realizaci stavebního projektu, a to od investičního záměru přes samotnou výstavbu až po podpis smluv s budoucími majiteli a převod bytů či rodinných domů do osobního vlastnictví.

Stavební práce s důrazem na kvalitu materiálů

V rámci stavební činnosti se společnost VAŠSTAV s.r.o. zaměřuje především na vysokou kvalitu služeb, což dokazuje vlastnictvím všech tří certifikátů jakosti. Společnost VAŠSTAV s.r.o. staví výhradně z ověřených stavebních materiálů od předních výrobců a dodavatelů.

Stavebnictví se neustále vyvíjí, objevují se nové postupy i stavební materiály. Všichni zaměstnanci se proto pravidelně účastní školení a nabyté znalosti následně propojují s mnohaletými zkušenostmi. Díky tomu dochází ke spojení precizně odvedené práce a moderních a inovativních technologií.

Realizace projektu – od dokumentace po předání majitelům

Společnost VAŠSTAV s.r.o. se specializuje na kompletní realizaci stavebních projektů. Účastní se konzultací s investory, vede jednání se stavebními úřady, příslušnými orgány státní správy i ostatními účastníky stavebního řízení, například s hygienou, hasiči, památkáři, odborem dopravy či životního prostředí. Postará se za vás o nezbytné schvalovací doklady, ať už se jedná o stavební povolení nebo kolaudační souhlas. Samozřejmostí je koordinace všech složek, které se podílejí na projekčních a stavebních pracích.

Díky společnosti VAŠSTAV s.r.o. se nemusíte starat ani o financování. Zaměstnanci společnosti pro vás připraví kalkulaci celého projektu, vypracují žádost o poskytnutí dotace a zajistí výhodné úvěrové podmínky.