Tuzemská firma Cheport se věnuje výrobě a distribuci malospotřebitelských balení prostředků pro komunální hygienu, které je mohou objevit na pultech běžných drogérií nebo v úklidovém vozíku svědomité pracovnice úklidové firmy. Dezinfekční látky se objevují v téměř všech výrobcích společnosti Cheport, které zajišťují čisté prostředí pro jakoukoliv lidskou činnost.

Pravidelný úklid a střídání dezinfekčních prostředků zamezí množení bakterií

Někteří mohou nesouhlasit, ale čistota je půl zdraví. Pro udržení čistého prostředí musíte používat také kvalitní čisticí prostředky, které dokážou zničit téměř všechny zárodky bakterií a virů. Zvláště ve veřejných prostorách, na úřadech, ve školách nebo restauracích se musí dbát na vysoký standard hygieny, aby nedošlo k ohrožení zdraví lidí.

Prací a dezinfekční prostředky ocení zvláště hotely nebo restaurace

Hygienické standardy podléhají pravidelným kontrolám ze strany státu zvláště v zařízeních, ve kterých se pohybuje velké množství lidí. U hotelů a restaurací navíc čistota dělá dobré jméno a spokojené zákazníky. Klienti těchto zařízení hodnotí kvality poskytované služby především podle čistoty. Špinavé prostěradlo, skvrny na kobercích, špatně umytá sklenice nebo zbytky jídla na talíři jistě odradí od další návštěvy. S výrobky od společnosti Cheport však podobná trapná situace nehrozí. Složení všech produktů se vyvíjí a testuje přesně pro odstranění nejběžnějších problematických skvrn.

Čisticí prostředky společnosti Cheport nesou řadu certifikátů

Zárukou kvality čisticích prostředku je jejich užívání v běžné praxi českých potravinářských společností. Například přípravky Dopiline Acid, Dopiline Activ, Dopiline Lux a Dynamic získaly ocenění od výzkumného ústavu pivovarnického a sladařského jakožto výrobky, které vyhovují podmínkám pro vaření piva. Kromě ocenění výrobků získala i certifikát samotná firma Cheport, a to díky své otevřenosti, komunikaci s partnery a vstřícnosti v řešení individuálních požadavků svých klientů.