Ať už hledáte v různých městských částech Prahy prostor pro parkování, nebo kancelář či sklad k pronájmu, obraťte se na společnost AREÁL FABRIKA, s.r.o. Firma sídlí na Smíchově a zajišťuje pronájem nebytových prostor. Provozuje pobočky v Praze-Lhotce a Praze-Malešicích. Vyřešte problém s parkováním a pronajměte si parkovací stání v patrových garážích nebo uzavřených boxech.

Parkování pro automobily i motocykly

Najít vhodné místo pro parkování v Praze může být obtížné. Právě proto je tu společnost AREÁL FABRIKA, která se dlouhodobě zaměřuje na zajištění parkovacích míst pro krátkodobé i dlouhodobé parkování. K dispozici jsou jak otevřené prostory patrových garáží, tak uzavřené boxy, které jsou vhodné pro parkování automobilů i velkých motocyklů.

Uzavřené boxy jsou vybavené i policí a věšákem. Parkoviště se nachází na dobře dostupných místech a jsou hlídaná. Prodlužte životnost svého auta či motocyklu, nenechejte jej chátrat celoročním venkovním parkování. Využijte služeb zmiňované společnosti, která zaručí ochranu vašeho majetku.

Pronájem kanceláří a skladů

Firma AREÁL FABRIKA se specializuje na pronájem různých nebytových prostor. Kromě patrových garáží a uzavřených boxů nabízí také pronájem kanceláří a skladů. Ty jsou dostupné v městských částech Praha 5 a Praha 10. Pronájem kanceláří je určený pro malé i velké firmy, které hledají reprezentativní prostory a potřebují i dostatečné skladovací prostory.

Pronájem skladů je pak vhodný pro ty, kteří potřebují v Praze uskladnit větší či menší objem zboží a majetku. Obraťte se na společnost a domluvte se na individuálním řešení, které bude odpovídat přesně vašim požadavkům a potřebám. Společnost má s pronájmem nebytových prostor mnohaleté zkušenosti a je připravena vyhovět i náročným požadavkům ze strany klientů.