Služby kaplické realitní kanceláře

  • Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí v oblasti Kaplice, Českých Budějovic, Českého Krumlova a širokého okolí těchto měst. Realitní kancelář Proxima Reality zajišťuje také právní služby spojené s prodejem a převodem nemovitostí.
  • Profesionální měření radonu dle vyhlášky 307/2002 Sb., které je nezbytné doložit k projektové dokumentaci pro stavební úřad
  • Zajištění stavebního projektu na klíč včetně vyřízení vydání územního souhlasu, stavebního povolení a kolaudačního rozhodnutí
  • Zprostředkování stavebního dozoru pro různé typy nemovitostí
  • Výhodná oboustranná směnárna bez manipulačního poplatku a omezení limity

Profesionální měření radonu Jižní Čechy

Stanovení radonového indexu je nezbytnou součástí stavebního řízení. Slouží jako součást projektové dokumentace dokládané příslušnému stavebnímu úřadu. Proxima Reality se postará o profesionální měření za použití kvalitního zařízení splňující potřebné normy.

Měření radonu se provádí před výstavbou objektu, rekonstrukcí i u dokončených staveb. Výsledkem je protiradonový projekt, který stačí pouze odevzdat na úřadě.

Ubytování v Kaplici

Realitní kancelář má také k dispozici ubytovací kapacity v centru Kaplice vhodné pro agentury zaměstnávající pracovníky v okolí. V bytech je základní vybavení včetně lůžkovin, oddělená lůžka, kuchyňky jsou buď součástí jednotky nebo společné pro více jednotek.