Psí salon Happy Doggy: úprava a stříhání psů, Praha 8

Některá psí plemena vyžadují náročnou úpravu a pravidelné stříhání. Navštivte psí salon Happy Doggy se sídlem v městské části Praha 8, který zajistí maximální péči o vašeho psa. Kromě samotného stříhání psů dle přání a požadavků majitelů se salon zaměřuje i na trimování, depilaci ušních chloupků a další služby. Salon je členem Asociace stříhačů České republiky.

Profesionální úprava a stříhání psů v Praze

Hledáte v Praze psí salon, který se kromě stříhání psů zaměřuje i na další úpravy? Navštivte salon Happy Doggy, který má s profesionální péčí o psy mnohaleté zkušenosti. Salon zajišťuje stříhání psů všech plemen, a to včetně kříženců. Zajistí stříhání podle standardu, stejně tak i individuálně dle přání zákazníka.

Mytí, trimování i depilace ušních chloupků

Mezi nabízené služby patří časově i fyzicky náročné trimování, které spočívá v ručním vytrhávání staré srsti u drsnosrstých plemen. Firma nabízí i koupání a vysoušení. Používá při tom profesionální kosmetiku pro psy, na rozčesávání pak využívá speciální hřebeny. Koupání můžete využít i jako samostatnou službu bez dalších úprav. Mezi další nabízené úpravy patří například depilace ušních chloupků, krácení drápků či dobrušování.

Úpravy psů za přítomnosti majitele

Psí salon Happy Doggy v Praze 8 patří mezi jeden z mála salónů, který umožňuje přítomnost majitele u stříhání. Budete tak mít přehled o tom, jak je pejsek upravování. Díky tomu získáte možnost ovlivnit konečný střih a podívat se pod ruce profesionálům. Při návštěvě psího salonu můžete také během úprav vašeho pejska posedět u kávy nebo čaje.

Psí salon Happy Doggy klade důraz na profesionální a vlídné zacházení s pejsky. Snaží se u pejsků potlačit strach ze stříhání. Veškeré úpravy provádí s klidným přístupem, bez spěchu či křiku. Psy během stříhání se neuvazují, ke každému je přistupováno individuálně. Ze psího salonu žádný pejsek neodchází bez pohlazení a pamlsku na cestu domů.

Fytosel Jiří Sýkora: vše pro akvária a terária

Plánice 330, 340 34 Plánice
+420 603 170 413
Firma Fytosel Jiří Sýkora se specializuje na akvaristiku. V internetovém obchodě najdete vše pro akvaristiku a chov plazů v teráriích. Můžete si vybavit své akvárium včetně doplňku, krmiva pro ryby i zajistit přirozené prostředí díky rostlinám do terária či akvária. Široký výběr rostlin do akvária a terária V e-shopu si můžete vybrat z široké nabídky rostlin do akvária, které navodí přirozené prostředí pro chované ryby. Rostliny do akvária zachovají stabilní biologické rovnováhy v uzavřeném systému nádrže. Můžete si vybrat z širokého výběru malokvětek, velkolistých rostlin nebo mechových porostů. Rostliny do akvária jsou nejen estetickou záležitostí, ale jsou důležité svou produkcí chlorofylu. Nemusíte se bát ani objednávek v zimních měsících, rostliny jsou pečlivě zabaleny pro převoz v maximální kvalitě a čerstvosti. Krmení pro ryby sladkovodní i mořské Nejen prostředí je pro chování ryb důležité, ale základem je také správná strava. V nabídce firmy Fytosel je široký výběr různého krmení pro ryby. Vyberte si vhodné krmení pro sladkovodní nebo mořské ryby obohacené o potřebné živiny a vitamíny. Pro vaše pohodlí a pravidelné podávání stravy si lze zakoupit automatické krmítko, které se o ryby postará za vás. Pokud se teprve chystáte začít s akvaristikou, můžete si v internetovém obchodě Fytosel pořídit rovnou i akvárium nebo terárium. Pro správnou údržbu a fungování akvárií je v sortimentu široký výběr vzduchových motorků a membránových hlav. K udržení čistoty vody Fytosel nabízí přípravky na úpravu, testování vody nebo hnojiva. Voda by se však měla i pravidelně měnit a čistit pomocí filtrů, firma Fytosel má v sortimentu filtry pro různé velikosti akvárií dle vašich požadavků. Příslušenství pro údržbu akvárií a terárií Pro plazy můžete pořídit UV lampu, která je základní potřebou o jejich péči. Akvarijní ryby potřebují ledkové osvětlení odolné proti vodě pro udržení konstantních podmínek a životnost ryb i rostlin. Pro plazy a ryby je důležitá také správná nastavitelná teplota pro příjemné prostředí.

MVDr. Jan Vácha: veterinární ordinace, Praha 5

Werichova 1/947, 152 00 Praha 5
+420 602 124 813
Veterinární ordinace pod vedením MVDr. Jana Váchy se sídlem v městské části Praha 5 se zaměřuje na preventivní, diagnostickou i léčebnou péči o domácí zvířata. Veterinář má mnohaletou lékařskou praxi a zaměřuje se na kvalitní zdravotnickou péči o psy, kočky a další domácí zvířata. Kromě klasických vyšetření provádí i kastrace, identifikační úkony a chirurgické zákroky různého rozsahu. Chovatelům zajišťuje také poradenství a pravidelné prohlídky. Veterinární ordinace Praha 5 je vyhledávaná mezi chovateli z celé Prahy, a to především díky dobrým zkušenostem a příznivým cenám. Veterinární ordinace zajistit preventivní i léčebnou péči Veterinární ordinace Praha 5 zajišťuje klasickou veterinární péči o domácí zvířata. V rámci preventivní péče se postará o očkování, odčervení i odstraňování zubního kamene ultrazvukem. Pro psy, kočky a další zvířata provádí identifikační úkony včetně vystavení pet-pasů do zahraničí, čipování či chovatelského tetování. Kastrace a další odborné zákroky Díky odbornosti poskytuje i služby v oblasti neurologické medicíny, řeší onemocnění kůže, uší, očí, drápů a jiných oblastí interní medicíny. Po domluvě s chovatelem provede i chirurgické zákroky včetně kastrací a léčby onkologických onemocnění. V neposlední řadě poskytuje i péči v oblasti veterinární gynekologie. Provede sonografická vyšetření i vedení porodů. Chovatelské poradenství a návštěvy u chovatelů Veterinář MVDr. Jan Vácha nabízí chovatelům domácích zvířat i chovatelské poradenství. V oboru veterinárního lékařství se pohybuje řadu let a má zkušenosti také s řešením méně častých onemocnění. Chovatelům poradí s výběrem vhodného krmiva, postupem doléčení, v případě zájmu doporučí a prodá i konkrétní typy krmiv pro psy a kočky. V případě potřeby po předchozí dohodě pacienty navštíví a provede vyšetření a léčbu u nich doma.

Agro Hochstaffl, s.r.o.: chov, prodej a aukce koní, Mysletín u Ledenic

Husova tř. 684/21, 370 05 České Budějovice
+420 385 310 324
Stáj Venus v Mysletíně u Ledenic Společnost Agro Hochstaffl, s.r.o. se věnuje chovu a prodeji koní. Provozuje vlastní stáj Venus v Mysletíně u Ledenic, kde se každoročně podaří odchovat krásná hříbátka a pořádá také pravidelně aukce koní. Koně ze stájí se pyšní mnoha dostihovými úspěchy. Na internetových stránkách společnosti najdete i aktuální katalogy s podrobnými informacemi o jednotlivých koních.

MVDr. Petra Olmová: veterinární ordinace, Brno-Bohunice

Jihlavská 719/7, 625 00 Brno-Bohunice
+420 547 217 218
Hledáte v Brně moderně vybavenou veterinární ordinaci, ve které se postarají o vaše domácí mazlíčky v rámci preventivní péče i léčby? Pak zavítejte do veterinární ordinace MVDr. Petry Olmové, která se nachází v městské části Bohunice. Veterina se vyznačuje rozsáhlou nabídkou poskytovaných služeb v oblasti prevence, diagnostiky i léčby. Nově provádí vyšetření srdce - ultrazvukové kardiologické s dopplerem. Nabízí také řadu doplňkových služeb, mezi které patří provoz prodejny se speciálním krmivem, chovatelskými potřebami, fyzioterapie, homeopatie nebo činnost psího salonu. Svěřte svého mazlíčka do rukou zkušené veterinářky Veterinární ordinaci v Brně-Bohunicích provozuje MVDr. Petra Olmová, která se v oboru pohybuje mnoho let. Vystudovala obor Všeobecná veterinární medicína na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně a má za sebou praxi v mnoha brněnských veterinárních ordinacích. Působila také jako veterinární lékař v tréningové centrále dostihových koní v Mladém Smolivci, absolvovala řadu odborných praxí a stáží v zahraničí a má za sebou i publikační činnost v časopisech pro chovatele. Po studiích absolvovala řadu seminářů, workshopů a kongresů. Podrobné informace o praxi MVDr. Olmové naleznete na internetových stránkách ordinace. Mimo paní doktorky Olmové, se v ordinaci setkáte s dalšími odborníky, kteří mají skvělý přístup ke všem zvířatům. Preventivní, diagnostická i léčebná péče Veterinární ordinace v Bohunicích poskytuje rozsáhlou škálu služeb v oblasti preventivní, diagnostické i léčebné péče pro zvířata. V rámci prevence provádí například vakcinace psů, koček a drobných savců, dále odčervení, krácení drápků, ošetření análních žláz nebo čipování a vystavení petpassu. Věnuje se mnoha oblastem diagnostiky a terapie onemocnění od endokrinologie přes dermatologii po stomatologii či urologii. Díky modernímu vybavení je veterinární ordinace schopna provést nejrůznější vyšetření a laboratorní testování. Patří mezi ně například hematologické a biochemické vyšetření krve, stanovení hormonů a progesteronu, imunologické vyšetření, stěry, histologické vyšetření tkání a mnoho dalšího. Další služby veterinární ordinace v Brně-Bohunicích Cílem veterinární ordinace MVDr. Petry Olmové je poskytnout chovatelům co nejširší škálu služeb. Proto kromě prevence a léčby provozuje také prodejnu chovatelských potřeb a pomůcek, kde si zakoupí veškeré potřebné vybavení. Součástí veteriny je také psí salón, který nabízí stříhání, trimování, koupání, vysoušení i rozčesávání zplstnatělé srsti. Tyto procedury pak poskytuje nejen psům, ale také kočkám či králíkům. Zkušená veterinářka se dlouhodobě věnuje také oblasti fyzioterapie psů. Provádí různé typy fyzioterapie, například bioterapii, magnetoterapii, hydroterapii, cvičení na gymballech či terapeutické masáže. Věnuje se také oblasti homeopatie pro zvířata, v rámci které poskytuje konzultace i pravidelné homeopatické kontroly. Ordinační hodiny: Pondělí až pátek: 8:00-20:00Sobota: 8:00-10:00Neděle: 17:00-19:00

Zdravé bydlení

Ani jsme dlouhá léta nevěděla o tom, že doma by to mohlo být na prd. Naopak jsem si říkala, že je lepší i nevě...

Uzení kuřat - když drůbeží maso není nudné

Zkuste kuře vykostit, potrit pastou ze soli a česneku a nalozit na 3 dny do laku . Potom z kuřete udělejte rol...

Co všechno můžete usušit v sušičce na ovoce

V sušičce sušíme šípky, bylinky, houby. Dnes zkusím jabka. Oloupu slupku, protože posledně jsme zjistili, že t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...