Chcete prodat dům, byt či jinou nemovitost, nebo máte naopak zájem o koupi? Realitní kancelář PRIME REALITY s mnohaletou tradicí je tu pro vás. Už řadu let se specializuje na prodej nemovitostí, a to zejména v okrese Svitavy a Pardubickém kraji, potažmo v celé ČR. V současné době provozuje realitní kancelář dvě pobočky – ve městech Svitavy a Praha. Bez obav se obraťte na naše makléře a sjednejte si s nimi nezávaznou schůzku. Hlavním cílem je zajistit bezproblémový prodej či nákup nemovitosti bez zbytečných starostí klienta (prodávající, kupující) a s tím související maximální spokojenost obou stran.

Prodej nemovitostí i jejich nákup bez starostí

Máte-li zájem prodat svou nemovitost a současně se chcete vyhnout starostem, které prodej obnáší, využijte služeb realitky PRIME REALITY s.r.o. Společnost spolupracuje s řadou profesionálních realitních makléřů, kteří se postarají o vše potřebné. Stačí vyplnit dotazník umístěný na webu realitní kanceláře, některý z odborníků se vám brzy ozve a domluví schůzku. Na webu naleznete také aktuální nabídku nabízených nemovitostí z okresu Svitavy i jiných oblastí. Pokud jste v nabídce nenalezli to, co hledáte, obraťte se na realitní kancelář, která vám s vyhledáním ideálního bydlení ráda pomůže.

Realitní kancelář poskytuje řadu služeb

PRIME REALITY s.r.o. staví na zkušenostech a poctivé práci. Jejím cílem je minimalizovat všechny starosti s prodejem nemovitostí. Zakládá si na individuálním přístupu ke každému klientovi. Proto nabízí celou řadou služeb, které prodej i nákup usnadní. Společnost zajistí osobní prohlídku makléřem, nabídne pomoc při stanovení optimální ceny prodeje, postará se o inzerci na významných realitních serverech, na vlastních vývěskách i v běžných a specializovaných časopisech či novinách.

Zajistí kupní a další potřebné smlouvy, notářskou či právní úschovu, úřední odhad, vyplnění a podání daňového přiznání či zpracování hypotečních úvěrů. Služby realitní kanceláře tak přesahují běžně prováděné činnosti a podrobněji se věnují i oblasti hypotečního a právního servisu.

Aktuální nabídka nemovitostí na webu realitní kanceláře

Realitní kancelář se stará o výhodný prodej nemovitostí i jejich nákup. Přehled aktuálních nabídek naleznete na internetových stránkách realitky. Nemovitosti spadají obvykle do okresu Svitavy, Pardubický kraj, dá se říci, že se jedná svým rozsahem o celou ČR. Zaujala vás některá z nabídek? Kontaktujte makléře a domluvte si prohlídku.