Chcete nabídnout nemovitost nebo sháníte prostory? Realitní kancelář Evropa již více než 20 let zabývá prodejem a pronájmem nemovitostí. Zprostředkuje vám dům, byt, pozemek či komerční prostory v České republice nebo na Slovensku. Pro zájemce o prodej nemovitosti zařídí odhad ceny podle aktuální tržní situace a kompletní zpracování.

Realitní kancelář Evropa má pro pohodlí svých klientů pobočky po celé České republice. Své služby poskytuje na několika místech v Praze i dalších velkých městech jako je Liberec, Ostrava, Plzeň, Chomutov, Havlíčkův Brod nebo Brno. Odhad cen nemovitosti lze dohodnout i rychle a jednoduše online bez nutnosti sjednání schůzky. V případě potřeby makléři ochotně zpracují i znalecké posudky.

Realitní kancelář vyhledá a zprostředkuje vysněnou nemovitost

Makléři s dlouholetými zkušenostmi usilují o spokojenost zákazníků. Společnost si zakládá na ochotě, rychlosti a profesionalitě. Prodej domu vyžaduje rychlé a profesionální jednání, které vám makléři ochotně poskytnou. Realitní kancelář Evropa je již dlouhé roky zažitá společnost se zkušenostmi, které vám ochotně předá.

Pokud nemovitost nehledáte, ale nabízíte, realitní kancelář vám pomůže s jeho nabídkou. Zákazníci zdarma získají znalecký posudek i tržní odhad k prodeji či pronájmu nemovitosti. K pronájmu nabízí makléři nejen rodinné domy či byty, ale také komerční prostory v atraktivních lokalitách.

Znalecké posudky i odhady cen zdarma

Chcete prodat nebo nabídnout k pronájmu dům či byt? Realitní kancelář Evropa zajistí kompletní právní servis včetně katastru nemovitostí. Makléři stanoví skutečnou kupní cenu a připraví vaši nemovitost k prodeji. Z obsáhlé databáze zájemců osloví ty, jejichž poptávka má k nabídce nejblíže.

Realitní kancelář pravidelně aktualizuje a sleduje vývoj trhu, proto pro vaše plány bude spolehlivým partnerem ohledně lokací, nemovitostí a investic. Pro developerské projekty makléři vypracují prodejní plán s garancí plnění včetně marketingového plánu a jeho realizace.