Realitní kancelář TALANDA Invest s.r.o. nabízí své služby v oblasti nemovitostí především ve východních Čechách ve městech Hradec Králové, Pradubice a Čáslav. Zkušení realitní makléři vám pomohou nalézt dům, byt, pozemek, obchodní prostory nebo i kanceláře podle vašich zadaných požadavků a přání. V nabídce služeb je také odborná konzultace s makléřem nebo právní servis, aby vše proběhlo bez komplikací.

Realitní kancelář najde vysněné bydlení i vhodné pracovní prostředí

V oboru realit má kancelář dlouholeté zkušenosti a dokáže vám tak zajistit nejen vhodné bydlení, ale také kanceláře v příjemném prostředí nebo obchodní prostory šité na míru vašim podnikatelským záměrům.

Realitní kancelář zprostředkuje prohlídku nemovitosti a zajistí podrobné informace, které vám usnadní rozhodování. Makléři dokáží také najít pozemek pro stavbu rodinného domu nebo jakéhokoliv jiného objektu. Na kancelář se můžete obrátit i v případě potřeby pronájmu nemovitosti.

Reality východní Čechy - odborná konzultace i právní servis

Mezi služby realitní kanceláře patří nejen odborná konzultace s makléřem, ale i právní servis. Zkušený makléř dokáže:

  • vyjednat nejlepší podmínky
  • varovat před nedostatky nemovitosti
  • doporučit vhodný postup při jednání
  • zajistit spolehlivý právní servis

Spolehnout se můžete také na bezproblémové předání nemovitosti, přepis energií nebo nabídku pojištění. Hlavním cílem je především profesionální, přátelský přístup a spokojený klient. Služby jsou nabízeny hlavně ve východní Čechách, pobočky najdete ve městech Pardubice, Hradec Králové a Čáslav.